אני לא וונדר וומן במשרה מלאה

רובכן מכירות אותי כנציגה של עולם הכושר והבריאות . זו שמדברת אתכן מעל מסך הטלוויזיה ובהרצאות שלי, על אורח חיים בריא וכל המשתמע ממנו.

אבל כאן אני רוצה לפגוש אתכן בכובע מעט שונה, משום שעוד לפני כל העשייה דרכה אני מוכרת לכן, אני קודם כל אישה שחיה בעידן מודרני שבו מצפים מאתנו להיות וונדר-וומן במשרה מלאה . סליחה , אני מתקנת, לא מצפים מאתנו –אנחנו מצפות מעצמנו והרי ידוע שהמבקרת הכי קשוחה שלנו היא זו שיושבת לנו בתוך הראש ונוזפת ללא הרף.

גם אני מוצאת עצמי נקרעת בין הרצון שלי להשקיע את כולי בקריירה שלי לבין השאיפה להיות האימא המושלמת, בת הזוג הנפלאה ביקום, וכמובן שהחברה הכי טובה ומסורה שיש, כל זה תוך התנהלות שלווה וחייכנית. אם יש מישהי על הפלנטה שלנו שמצליחה להיות כל הדברים האלו בו זמנית אני חייבת לפגוש אותה (ולהעלים אותה מיד משום שהיא גורמת לכולנו להראות ממש לא טוב).

בעידן הנוכחי, אנחנו רוצות את כל אלו אבל גם רוצות לחוות הנאה ואושר ולא לשמש רק כספקיות שירותים לסביבה.  כך שאני מוצאת את עצמי לא פעם תוהה ומבולבלת בקשר לסדרי העדיפויות בחיי ואיך ראוי לי להתנהל בעולם המהיר והמטורף בו אנו חיות כיום.

 

בטורים שלי אני אפגוש אתכן דרך דילמות שאני מתמודדת איתן בחיי היומיום ומתארת לעצמי שלפחות חלקכן חוות אותן כמוני כשהשאלה המרכזית היא שאלת מיליון הדולר- איך מייצרים איזון בחיים.

תגובות (0)
הוסף תגובה