שינוי תפיסה ואורח חיים ב6 מפגשים?

רוחי בכר, בת 55 מפתחת השיטה שעוזרת לאנשים להתגבר על קשיים בכל תחומי החיים ובפרט בזמן תהליך הרזייה.
את היכולת והרצון שלה לעזור לאנשים גילתה רוחי כבר בגיל 15, כאשר הסובבים אותה התייעצו לגבי כל תחום שהוא וכמו כן הביאו את חבריהם לשמוע את עצותיה.
 
בעקבות הצלחתה במסגרת מקורביה,לאט לאט פיתחה שיטה שאפשרה לה לסייע לאחרים.
ככל שהשנים עברו והבינה רוחי שהיא מצליחה להרים אנשים ממשברים כאלה ואחרים חשה סיפוק גדול יותר מרגע לרגע ובעקבות הצלחתה החליטה להעשיר את הידע שלה בקורסים רבים כגון: בפסיכולוגיה,קרימינולוגיה,טיפולים אנרגטיים כמו היליניג ורייקי,מודעות עצמית והעצמה אישית ובנוסף לכך,למדה והוציאה תעודה של מאמנת אישית ועסקית מוסמכת.
הניסיון הרב שרכשה במהלך השנים,הלימודים שצברה דרכם עוד ידע אפשרו לה להעצים את השיטה שפיתחה והיום השיטה חזקה ויעילה ומאפשרת להתגבר על מכשולי החיים בכל התחומים.
 
אז איך הכל התחיל?
 
עד שנת 1978 רוחי הייתה נערה רזה וחטובה ומאז שהתחילה לעבוד בעסק המשפחתי הלכה והשמינה,ניסתה מיליוני דיאטות,הצליחה לרזות והעלתה את כל הקילוגרמים בחזרה ולעיתים אף יותר. " אני אישית הרגשתי אכזבה גדולה מצדי, כעסתי על עצמי מאוד ואף התחלתי לשנוא את עצמי על הכישלונות הרבים שחוויתי". אומרת רוחי.
משנת 92 התווספה להשמנת היתר גם מחלת הסוכרת וב2008 הגדילה רוחי את משקלה ל140 ק"ג ונעצרה בנקודה הזו.
רוחי קיבלה תגובות איומות מהסביבה ומרופאיה אך שום דבר לא גרם לה לקחת את עצמה בידיים.
 
ביוני 2012,החליטה רוחי לעשות צעד גדול בשביל עצמה,כל הזמן עזרה לאחרים והוציאה אותם ממשברי החיים ומה איתה?איפה היא בכל הסיפור? ובעצם החליטה לבחור בחיים וכך ניסתה את השיטה שפיתחה על עצמה,בנתה שאלון ותוכנית עבודה מתאימה ובעיקר לא ויתרה לעצמה. לאחר חודש של עבודה עצמית,רוחי התקשרה לתזונאית והתחילה תהליך הרזייה. הקילוגרמים החלו לנשור ממנה ועד היום הצליחה להוריד 55 ק"ג.
אפילו רוחי בעצמה לא האמינה ליעילות השיטה ולמידת ההצלחה.
" אני לא האמנתי לעצמי ולכן פניתי ל- 7 אנשים שהתנדבו לשמש לי כפיילוט. כעבור חודש וחצי מתחילת התהליך איתי השתנתה אצלם האמונה לגבי תהליך הרזיה וגם הם התחילו תהליך אשר בסופו רזו את אשר רצו, וחלקם מחלת הסוכרת התאזנה פלאים עד כדי הפסקת טיפול רפואי בהוראת רופאם."מספרת רוחי.
 
 
 
 
 
אז מה זו השיטה הזו בעצם?
 
השיטה מתבצעת באמצעות שיחות המחולקות לשישה מפגשי שונים.
במפגש הראשון  תענו  על שאלון הכולל שאלות כלליות ,פרטים אישיים וכדומה
בעקבות תשובותיכם על שאלותיה תוכלו להבין היכן נמצא הקושי שלכם בתהליך ההרזיה.
לפי זה רוחי בונה לכם תכנית עבודה למשך 5 מפגשים הנוספים.
חמישה מפגשים בהם תעבדו על נקודות הקושי שלכם באמצעות כלים אותם תקבלו כדי להתגבר על הקשיים שבדרך.
 
כלים אלו מעצימים את הכח הפנימי ומאפשרים לכם להתמיד בתהליך ההרזיה ביתר קלות, ולעמוד בפני פיתויים שעד היום לא יכולתם לעמוד בהם.
בתום 5 המפגשים ישנה אפשרות להמשיך ולהיפגש פעם בחודש על מנת לחזק ולרענן כל פעם מחדש את הכח הפנימי ואת היכולות להמשיך בתהליך.
 
השיטה מתאימה לאנשים שרק התחילו בתהליך ההרזיה ורוצים לחזק ולהעצים את הכח הפנימי על מנת להימנע ממשבר ראשוני לאחר תחילתו של שינוי מהותי באורח החיים והתזונה, לאנשים אשר נמצאים בעיצומו של תהליך ההרזיה ורוצים לקבל חיזוקים והעצמה על מנת למנוע משבר במהלך תהליך ההרזיה,אנשים אשר מודעים לכך שהם מועדים ונשברים אחרי תקופת זמן בתהליך ההרזיה וזאת בשל אי עמידה בפיתויים או שמשבר חולף בחייהם גורם להם "לחטוא" בתהליך ומכאן הם נשברים ומפסיקים את התהליך.
 
ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים
רוחי בכר
 
052-3277757

ofek.lemarpe@gmail.com

 

 
תגובות (0)
הוסף תגובה