זוגיות במקום העבודה: הזוגות החזקים בעולם

סקר חדש בחן את הרגלי הדייטים של אזרחי ארה"ב, תוך שהוא מתמקד בתחום מעניין במיוחד: היווצרותם של קשרים רומנטיים במקום העבודה. 
 
בעידן בו אנו מבלים במקום עבודתנו שעות ארוכות, אשר לרוב גבוהות בהרבה ממספר השעות בהן אנו ערים ופנויים לפעילויות פנאי שונות, הפך מקום העבודה לאחד מאתרי המפגש החברתיים המרכזיים של העולם המערבי. לכן, אין זה מפתיע כי רבים מהזוגות בארה"ב הכירו בכלל על שולחן הישיבות, ולא בפאב סואן או במעדה רומנטית.
 
על פי הסקר, 56% מהאמריקאים הודו כי יצאו לפחות פעם אחת עם עמית לעבודה. הנתון המדהים באמת הוא כי אצל 31% מהם – זה נגמר בחתונה. למעשה גם העורך הראשי של פורבס, ג'יימס מייקלס, פגש את אשתו ג'ין בריגס במסדרונות משרדי המגזין.
 
רוב הנשאלים הודו כי יצאו עם דמות הנמצאת מעליהם בהיררכיה המשרדית, אך רק 3% טענו כי הדבר עזר להם להתקדם בעבודה. אבל כיצד מתחילים הרומנים האלה? 12% אמרו כי פגשו את הדייט שלהם דווקא מחוץ לשעות העבודה, ו-10% העידו כי ההכרות נוצרה בשל עבודה עד שעות מאוחרות, או עקב ארוחות צהריים משותפות. רוב הנשאלים ציינו כי היו גלויים בקשר למערכת היחסים, אך 39% אמרו כי דאגו להסתיר את דבר הקשר מעמיתיהם בעבודה.
 
מכיוון שמדובר בתופעה כה רחבה, לא מפתיע לגלות כי גם כמה מהזוגות החזקים ביותר בעולם הכירו בכלל במסדרונות המשרד בו עבדו לפני שנים לא מעטות. מישל אובמה התבקשה לפקח על המתמחה הצעיר במשרד עורכי הדין היוקרתי בשיקגו, ביל ומלינדה גייטס נפגשו במסיבת עיתונאים רישמית של מיקרוסופט: אלו הזוגות החזקים ביותר בעולם – אשר הרוויחו ממקום העבודה הרבה יותר מכסף.
 
מישל וברק אובמה
הכירו בשנת 1989, כשמישל מונתה לפקח ולהשגיח על ברק, המתמחה החדש במשרד עורכי הדין בשיקגו, אשר בדיוק סיים את לימודיו בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת הרווארד. נישאו בשנת 1992, מאז הביאו 2 בנות יחדיו.

 

 

ביל ומלינדה גייטס
הכירו בשנת 1987 במהלך מסיבת עיתונאים של חברת מיקרוסופט במנהטן, ונישאו בשנת 1994, באי לאנאי שבהוואי. לזוג 3 ילדים.
 
 
רופרט מרדוק ו-וונדי דנג
עוד לפני שהכירו, דאנג עבדה כמגישת חדשות ידועה ברשת החדשות באסיה של תאגיד התקשורת הבינ"ל של מרדוק. השניים הכריו במסיבה בשנת 1997, והתחתנו בשנת 1999 – פחות משלושה שבועות לאחר סיום גירושיו של מרדוק מאישתו השנייה. לשניים שתי בנות משותפות
 
 
בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי
באחת הפרשיות המדוברות בהוליווד בשנים האחרונות, פיט עזב את אישתו, השחקנית ג'ניפר אינסטון, לאחר שפגש בג'ולי על סט הסרט "מר וגברת סמית" בו כיכבו במשותף בשנת 2004. השניים חיים יחדיו מאז ומגדלים 6 ילדים. "הזוג המלכותי" של הוליווד אינם נשואים, אך פיט אמר כי ישקלו להתחתן כשכל אזרחי ארה"ב יוכלו לעשות זאת גם כן, מבלי קשר לנטייתם המינית.
 
 
קארל איקהן וגייל גולדן
בשנת 1993 עזב המיליארדר היהודי את אישתו הראשונה, וחיש מהר עבר לגור ביחד עם גולדן, אשר עבדה במשך שנים ארוכות כעוזרת האישית שלו, ואשר החלה את דרכה כברוקרית בקרן ההשקעות של איקהן. הזוג נישא בשנת 1999.
 
 
 
ברק ומישל אובמה
הכירו בשנת 1989, כשמישל מונתה לפקח ולהשגיח על ברק, המתמחה החדש במשרד עורכי הדין בשיקגו, אשר בדיוק סיים את לימודיו בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת הרווארד. נישאו בשנת 1992, מאז הביאו 2 בנות יחדיו
תגובות (0)
הוסף תגובה