מיקי קם: בלוג מסביב לשעון

 
07:10
 
 
קפה של בוקר – תוך כדי פתרון תשבץ, תוך כדי הצצה לכיוון השעון, עוד רבע שעה טסה למכון כושר לאימון עם המאמן האישי המופלא שלי, אסף!?
 
07:30
 
 
אני מתה על ספורט. אני הולכת למכון הכושר ארבע פעמיים בשבוע – פעמיים פילאטיס מכשירים ופעמיים אמון פוקציונלי. היום אני ב TRX! 
מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי אתגרים. אחת לכמה שנים אני מחליפה סגנונות ומאמנים. מה לא עשיתי? ספינינג, בר או סול (שזה אימון לרקדנים – על הרצפה במקום על הבר), רצתי עם מאמן כ 10 ק"מ שלוש פעמים בשבוע במשך שלוש שנים. עשיתי גם יוגה ועכשיו אני בקטע של ביקראם יוגה (ב-38 מעלות חום.!) ובנוסף עושה trx. זה כייף וזה נחוץ למי שהגוף הוא חלק מאופן ההבעה שלו, ואצלי הבמה היא איזור היצירה, כידוע.
 
 
09:30
 
 
קפה קטן עם יהודה לפני החזרות. חייבים!
 אנחנו מתים על בתי קפה. ת"א הפכה בשנים האחרונות למעוז הקולינריה המשובחת ובתי הקפה המשובחים גם הם. יש פה קפה נהדר ולאיטלקים יש המון מה ללמוד מאיתנו.
כשאנחנו נוסעים לחו"ל, הדבר הראשון שאנחנו מחפשים הוא את הקפה הטוב ביותר ומסתובבים סביבו. את פגישות העבודה שלי תמיד אעדיף לעשות בבית קפה משובח.
נתראה רק בחצות בפינה המשותפת  ב"ציפורי לילה"-שיחות עם גיטרה.?
 
 
החזרות למופע החדש מתחילות היום ב 13:00,כך שכל דקה מנוצלת ללימוד הטקסט. יש לי פירה במוח. יש לי ים של חומר לזכור אבל יהיה טוב – ככה אי מדי פעם מחזקת את עצמי. לשמחתי, אלוהים חנן אותי ביכולת מהירה ללמוד טקסט.
אנשים שלא מהתחום שלי תמיד תוהים תמיד איך אפשר ללמוד כאלה כמויות בע"פ.כמובן שעם השניםפיתחתי טכניקת למידה שמורכבת מכמה דרכים.
צילומית-אני פשוט "מצלמת" את הדף (כך  שגם אם אשנה אותו ואוסיף, ואמחק, הצילום ישאר במוח יחד עם כל התוספות. אפילו סוג של הכבדה..)
אסוציאטיבית-מסמנת במוח "קשרים"כאלה ואחרים שעשויים לעזור, (מילה שמזכירה סיטואציה,זמן, נרדפות וכד'.
וכמובן-הגיון-שמבחוץ ,לשומע,זה סתם מצחיק..בעוד שבתהליך הכתיבה
תמיד יש תימה.כתיבה מתמטית ומובנית וכמובן-טונות של רצינות!!
 
11:10
 
דויד, נכדי האהוב, מגיע היום אחה"צ ואני מבשלת לו את הפסטה שהוא הכי אוהב עם עגבניות טריות ואפונה.
 
אני הסבתא של דויד ויש לי איתו מערכת יחסים בהתהוות. זה עולם חדש ומופלא להיות סבתא. זה להסתכל על העולם החדש דרכו ודרך העיניים שלו, זה לגלות דברים שאפילו כאמא טרודה וטרייה לא נגלו לי. הוא מלמד אותי להתבונן מחדש וזו אהבה שעוד לא היתה לי כמותה!!!
 
12:00
 
 
 
 
סבתא עושה לדויד ולמשפחה הטבעונית שלו עוגת גזר ללא ביצים. דווקא יצאה מאוד מוצלחת! בדיוק עכשיו בוזקת עליה אבקת סוכר,על אף שהיא עדיין לא התקררה דייה.
 
כזאת אני, בלבוסטה. אני אוהבת את הבית ואת המטלות שבו. אני אוהבת  לבשל, לאפות, לכבס, ואם אפשראז תוך כדי. ותמיד אני מצליחה לשלב לימוד טקסטים בתוך כל הכאוס הזה (לכאורה), כי מצאתי שדווקא במצבים הדחוסים הללו יש חידוד מופלא של יכולות והספקים.
אני יכולה למשל להעמיד ארוחה מפוארת ל- 20 איש, תוך 3 שעות. מתה על הלחץ הזה.
פתאום אני קולטת שאני נורא מתגעגעת לחברי ולמשפחתי כי בתקופה הזאת שלפי הצגה חדשה אנחנו ממעטים להיפגש. אבל זהו.. אני כבר חוזרת.
 
 
13:00
 
(באולפן ההקלטות)
 
( מתוך ההצגה החדשה)
 
עכשיו אי מקליטה באולפן הקלטות סאונד לבובה (עושה לכם קצת ספוילר) שמככבת איתי במופע החדש שנקרא מיקי.com .
במופע אני משלבת את כל היכולות שלי:ריקוד, שירה, הומור וטפטופי אמת – כמו הנכד והסמארטפון ש"נולדו" לי לאחרונה והם המוטיב המרכזי בערב הבידור החדש שלי.זה מופע היחיד השלישי במספר שאני מעלה. יש בו גם מלא דמויות חדשות, כל אחת והאג'נדה המצחיקה שלה.
 
אחרי כל כך הרבה שנים על במה, נעשיתי  ממוקדת. השפה ההומוריסטית הבימתית כל כך מובנת לך, את חשה את הקהל ואת נשימותיו, ויש לך את היכולת להגיע לדיוק ביחסים עימו  – זה פשוט נפלא.  אני אסירת תודה לקהל על המסירות שלו, רבת השנים.
 
אני אוהבת בעיקר את המופעים לפני נשים. יש משהו כל כך משוחרר בגברת כשהיא במצב אוטונומי, שהיא נותנת דרור לתחושותיה. מתה על ההופעות האלה.
 
14:00
 
חזרות כוריאוגרפיה למופע עם עומר זמרי הגאון. כן,כן, אי אפשר מופע בלי איזה חתיכת ריקוד. אני עדיין משחקת בתיאטרון הקאמרי בהצגות "כנר על הגג" ו"קברט",וזה עושה אותי יותר ממאושרת להיות גם חלק מאנסמבל.
כי עם כל הכבוד לערב יחיד,יהיה מוצלח ככל שיהיה, זאת תמיד בדידות מזהרת, ואנחנו, כבני אדם, תמיד נבחר לחיות בקהילה.
 
17:30
 
 
 
דויד הגיע,איזה אושר! ועכשיו אני רק שלו. אנחנו הולכים לגינת המשחקים והוא מתזז אותי קשות במגלשה. מזל שעשיתי אימון בבוקר. ?
 
20:00
 
 
 
נשבעת לכם שזה מה שאני אוכלת בערב. זה טעים, משביע, וכייפי.
בכל זאת, צריך להיכנס לשמלת פאייטים זהובה על הבמה…
 
21:00  
 
 
הלכתי לראות את המופע החדש של  "פיאות קדושות" רביעיית דרגיסטיות מופלאה,חקיינים נהדרים ומצחיקים בטירוף!מזל שיצאתי ,כי אני מגישה את ציפורי לילה בחצות, ואם הייתי נשארת בבית, יש סיכוי רב שהייתי נרדמת.
 
00:00
 
 
ציפורי לילה, גלי צהל
אנחנו באוויר.  כל יום חמישי כבר חודש. מחצות עד 2:00 בלילה אני ויהודה עדר, בעלי משכבר ,מגישים את "ציפורי לילה". שיחות עם גיטרה, מזבלים קצת על החיים, על אהבה, ילדים, נכדים, לעיתים קצת אקטואליה, ותוך כדי שמים מוזיקה מופלאה ששנינו אוהבים. והדובדבן – אנחנו שרים חי באולפן
וזה מענג במיוחד. גדאי לכם להדליק פעם.
 
3:30
 
 
נכון שלפנות בוקר עכשיו, אבל אני חייבת לחפוף! מזל שאני פטורה מייבוש ופנים למיניהם. וזהו, הולכים לישון עם שיער רטוב (שנים שאני ככה). בבוקר נקום עם שיער חלק,וחיוך על הפנים. ברוכות תהיו –  עשייה,בריאות ויצירה.
לילה טוב!!
 

 

אכילה רגשית בלי רגשות אשם

"האקס הגיע כדי לעזור במעבר. אני מסתכלת עליו מקשקש עם המוביל ותוהה אם אמצא איש כ"כ יפה מבפנים ומבחוץ, ואולי אני עושה טעות". בלוג מרגש, היכנסו לקרוא

 

 

 
אחרית דבר
אחרי שהסתכלתי על היום שלי, אני רואה שהיום שלי ארוך מאוד. אני מתחילה מוקדם בבוקר, ותמיד מנסה ?לגנוב? שלאף שטונדה בצהריים. אם יש לי הופעה בערב אז בכלל. אני מספיקה לבצע את כל משימותיי לאותו יום וגם אם לא הספקתי יש תמיד את מחר. כמו המשפט האלמותי של סקארלט אוהרה ב?חלף עם הרוח?..טומורו איז אה נדר דיי!
 
מבין כל התמונות, הרגעים שהם שלי ובשבילי באמת – הם בדרך כלל הרגעים שאני עושה לאחרים. בזמן שאני מבשלת או אופה אני בשיא הסוטול הנפשי, אני ממש עפה, אבל יש בהחלט רגעים גנובים נוספים – כמו קפה מהיר של בוקר עם יהודה והתגנבות שנת צהריים עם העיתון במיטה. בורכתי.
תגובות (0)
הוסף תגובה