טריאתלון נשים 2014: כל אחת מנצחת

ביום שבת, 31.5.2014 יתקיים, זו השנה ה-21, טריאתלון הנשים ע"ש תמר דבוסקין. משרד התרבות והספורט הכריז על אירוע זה כעל אחד מאירועי הדגל שלו לשנות 2014, כזכור שנת "זמן הנשים".

 

1500 נשים ישתתפו באירוע, נשים מגילאי 8 ועד 80. כ-80 נשים ישתתפו לראשונה במקצה האולימפי – ישחו, ידוושו וירוצו במקצה הבינלאומי. בנוסף, יכללו בטריאתלון גם מקצים לבודדות ולשלשות. בטריאתלון ישתתפו מגוון רחב של נשים: ילדות, נערות ומבוגרות, ספורטאיות, חובבות ספורט או נשים שמעולם לא עסקו בספורט, נשים במגוון הקשת של יכולות, כולל נשים עם אתגרים פיזיים. יחד הן ייקחו חלק באירוע שהוא ספורטיבי, אך בעיקר חוויה נשית משותפת יוצאת דופן.

 

טריאתלון נשים 2013- כל אחת מנצחת

 

4 המקצים בטריאתלון:

ילדות ושלשות: שחייה – 200 מטר, אופניים 4 ק"מ, ריצה 1 ק"מ

עממי ושלשות:   שחייה – 500 מטר, אופניים – 10 ק"מ, ריצה 2.5 ק"מ

ספרינט ושלשות: שחייה – 750 מטר, אופניים 20 ק"מ, ריצה 5 ק"מ

אולימפי ושלשות: שחייה – 1500 מטר, אופניים 40 ק"מ, ריצה 10 ק"מ

 

טריאתלון הנשים הפך בשנים האחרונות לאירוע המעצים והמרגש ביותר לנשים, תחת הסלוגן (המנצח) "כל אחת מנצחת". הוא יתקיים בטיילת הרצוג בהרצליה (הידועה בשם "חוף אכדיה דרום"). 

 

חידוש נוסף השנה, הוא הרחבת התחרות לסוף שבוע שלם של העצמה נשית. שיחל בכנס נשים בספורט שיתקיים בבית חיל האוויר בהנחיית מירב מילר ובהשתתפות ספורטאיות מובילות בהן המדליסטית האולימפית יעל ארד.

 

נשים רבות כבר החלו לקחת חלק באימונים פתוחים חינמיים, שמקיימים מאמנים רבים כמדי שנה בכל רחבי הארץ, לצד הרצאות ומפגשים, וזאת על מנת לחוות את החוויה הנשית המעצימה, המרגשת והסוחפת.

 

זוכרים את תמר

השנה מציין הטריאתלון מספר מיוחד – 21, מחד, מדובר באירוע מסורתי שצמח תוך 2 עשורים מאירוע של עשרות נשים להפנינג ענק המונה כ – 1500 משתתפות. מאידך, בגיל זה נהרגה בתאונת דרכים, תמר דבוסקין, חיילת, כבדת שמיעה וספורטאית בנשמתה אשר לזכרה מתקיים הטריאתלון מדי שנה, על ידי הוריה סוזי ודני דבוסקין, אשר הפכו את האירוע למפעל חיים.

 

 

האירוע מאורגן ע"י העמותה להעצמת נשים בספורט ע"ש תמר דבוסקין בשיתוף עיריית הרצליה – המחלקה לספורט ומינהל נשים, משרד התרבות והספורט, החברההעירונית לפיתוח תיירות בהרצליה, כשאליהם הצטרפו גם אתנה וספונסרים רבים.   .

 

לפרטים והרשמה: www.women-tri.com

תגובות (0)
הוסף תגובה