אפרת גוש מתכוננת לצאצא הראשון

אפשר בכלל להתכונן להורות?

"אני מאוד מתרגשת לקראת הלידה. החיים שלי הולכים להשתנות מקצה לקצה. אני בטוחה שכמה שלא אנסה להכין את עצמי ולהתרגל לעניין, ההורות תפתיע אותי. אני לא חושבת שזה משהו שאפשר להתכונן אליו. זה אמנם מפחיד ליהפך כך פתאום להורה, אבל זה גם מאוד משמח".

 

עוד באון לייף:

 

 

אפרת גוש: "לא חושבת שאתחתן לעולם"

על השימוש במיניות בהופעות, יציאה לדייט שהופכת לבלתי אפשרית ולמה היא "זמרת גירושין" וכנראה שלעולם לא תתחתן. לכתבה המלאה

 

 

את חושבת שתהיי אמא טובה?

"אין לי מושג עדיין מהם הכישורים הדרושים כדי להיות הורה טוב. אני מקווה שאוכל לגדל את ילדיי באופן שבו יחושו ביטחון. אני כן בטוחה שאוהב אותם ושהם יגדלו בבית מלא אהבה".

 

אילו תכונות היית רוצה שיעברו בירושה לילדיך?

"אני לא יודעת אילו תכונות שלי הייתי רוצה שהצאצא שלי יירש, אבל יש הרבה תכונות של יובל (סיגלר, בן הזוג, מ.א) שהייתי רוצה שיעברו אליו. בכלל, הייתי רוצה שהתינוק יקבל את רוב התכונות מיובל, כולל הרגליים שלו. יש לו רגליים מדהימות וארוכות".

 

מה היית מעדיפה שילדיך לא יידעו?

"הילדים שלנו יידעו עלינו הכל בסופו של דבר. יש דברים שאולי הם יעדיפו לא לדעת, כמו חיי האהבה הקודמים של אמא, אבל אין לי מה להסתיר. אני לא מתביישת בשום דבר שעשיתי. בסופו של דבר הם יגלו את רוב הסודות מעברי, ואת השאר בטח אספר להם בעצמי".

 

צילום יח"צ

 

מה את מתכננת כקריירה לילד, כשיגדל?

"אין לי העדפה למה שהוא יעשה כשיגדל. זה תלוי בנטיית לב, ובמה שהוא ירצה ויבחר לעשות. כן ארצה שהילדים שלי ילמדו מוזיקה ושיהיו מוזיקליים, מכיוון שאני חושבת שזה תורם ומעשיר, אבל מעבר לכך שיכבשו את העולם ושיעשו כל דבר שבו יחפצו".

תגובות (0)
הוסף תגובה