מליסה מקארתי לא עושה דיאטה בשביל אף אחד

בזמן שג'וליה רוברטס הודפת בימים אלו שמועות על אופייה הבעייתי ודמי מור עדיין מתקשה להתמודד עם הגירושים, מליסה מקארתי הפכה להיות השחקנית המובילה כרגע בהוליווד, שהצליחה להוביל את סרטה החדש, "תמי" לרווחים של 35 מיליון דולר בערב הפתיחה. גם מגזין "הרולינג סטונס" הבין שזה הישג מכובד למדי ולכן הוא הקדיש לה החודש את כתבת השער שלו, שבה היא סיפרה מדוע אין שום סיכוי שהיא תעשה דיאטה.

 

עוד באון לייף:

 

מקארתי (44) פרצה לתודעה לאט ובנחישות. את שנות העשרים לחייה העבירה בין מועדון סטנד אפ לשני, עד שלבסוף החליטה להעניק לעצמה דד ליין: אם לא תהיה שום התקדמות משמעותית עד גיל 30, היא תאלץ למצוא לעצמה קריירה אחרת. למרבה המזל (ובעיקר שלנו), שבוע לפני יום ההולדת היא קיבלה תפקיד בסדרה "בנות גילמור". 14 שנים מאוחר יותר, ומקארתי נחשבת לאחת הקומיקאיות הגדולות של זמננו, אחרי שגנבה את ההצגה בסרטים כמו "מסיבת רווקות", "עצבניות אש" ו"חשבון משותף".

 

 

אבל כמובן שלמרות הכישרון הניכר בדולרים, בכל הראיונות מקארתי חוזרת ונשאלת לגבי המשקל שלה – אחרי הכל, אף אחד לא יודע איך ממש לאכול את העובדה שמכל השחקניות המקלוניות ששוטפות את הוליווד, דווקא זו ששוקלת הרבה מעל לממוצע מצליחה לגנוב את הפוקוס.

 

 

תמיד הייתי פחדנית

תמיד הייתי פחדנית. בכיתה ג' לפני שיעור ספורט, בטירונות במחנה 80. אפילו כשהציעו לי לקנות עבודת סמינריון מוכנה – פחדתי. כזו אני. פחדנית. בלוג חדש, כבר קראתן?

 

 

 

בזמן שמרבית הנשים (ואפילו הגברים) שמתפרסמות מצהירים שנוח להם עם המשקל אבל אז ממהרים ליישר קו עם הסטנדרטים הקיצוניים של הוליווד (ראה ערך ג'ניפר הדסון, ג'ונה היל ואפילו מרינה מקסימיליאן בלומין שלנו), מקארתי שוב ושוב מבטיחה שאין לה שום כוונה לעבור לתפריט המורכב בעיקר מחסה. בראיון הנוכחי היא נזכרת בתחילת דרכה כשחקנית, כשאחזה בגוף שנע בין מידות 36 ל-38 ובכל זאת לא הרגישה מסופקת או מאושרת. בגלל זה היום אין לה בעיה לדחות כל ביקורת שנשמעת על המשקל שלה ועל איך שהיא נראית.

"ברור שאני יכולה לאכול יותר בריא", היא אומרת ל"רולינג סטונס", "אני יכולה לשתות פחות. אני צריכה ללמוד עוד שפה ולהתעמל יותר, אבל בסופו של דבר אני תמיד אומרת 'היי, אני יכולה להידרס על ידי אוטובוס כבר מחר'".

 

מליסה מקארתי עם בעלה, השחקן בן פלקון. צילום: Shutterstock

 

עוד אומרת מקארתי שכרגע היא מעדיפה להעביר את הזמן שיש לה עם הילדים שלה, מבלי לדאוג להשלכות שיהיו לכך בעתיד. אבל כנראה שלחוסר ההתחשבות שלה במה שאנשים אומרים בכל זאת יש איזשהן תוצאות: לפני יומיים התבשרה השחקנית המצחיקה כי במהלך 2015 היא תזכה לכוכב משלה על שדרת הכוכבים של הוליווד. עד שזה יקרה, ממשיכה מקארתי להוכיח שהיא אחת הנשים הכי מצחיקות גם בראיון ל"רולינג סטונס". מלבד לדיבורים על המשקל, היא מספרת על האודישן שהיה לה ל"מסיבת רווקות", כשקיבלה בלאקאאוט ובמקום להגיד את הטקסט המקורי, היא התחילה לדבר על סקס עם דולפינים. "לא יכולת לעשות שום דבר כדי לצאת יותר מוזרה מאיך שיצאת עכשיו?". שנה אחר כך היא היתה מועמדת לאוסקר על התפקיד הזה. כנראה שככה זה אצל מקארתי – עם הרבה הומור, גם עצמי, וביטחון שלא מאיים על אחרים, היא מצליחה לכבוש כל יעד שהיא שמה לעצמה.   

תגובות (0)
הוסף תגובה