מוצרי חוף וקיץ מדליקים

ובכלל, מדי קיץ צצים ברשת ובחנויות גדג'טים חדשים שיקלו על החיים תחת השמש הקופחת, חלקם ברמת הגימיק וחלקם ממש שימושיים. הנה כמה המלצות:

 

1. שמיכת חוף ללא חול

מה דעתכם על מחצלת \ שמיכה שאין עליה גרגירי חול? נשמע כמו חלום נכון? מה אנחנו לא עושים בשביל שהשמיכה בים לא תתמלא בחול כל רגע… תכירו את הפטנט שיפתור את העניין באלגנטיות – שמיכת חוף מיוחדת שלא תראו עליה אפילו גרגר חול אחד בשם Sand free Beach Mat. איך זה עובד? יש לשמיכה רשת כפולה שגורמת לכך שהחול ייפול דרך השמיכה למטה.ויש גם חיזוק לשמיכה כדי שלא תתעופף ברוח.

 

מחיר:100-34 דולר

לקנות כאן

 

2. צל, צל תרדוף

כאמור אין מצב לים בלי צל מבחינתי. בחופי ישראל יש מעט מאוד צליות קבועות, אם בכלל, וגם הן בדרך כלל נתפסות בידי פנסיונרים חביבים שמגיעים לחוף עם הזריחה. הפתרון הוא רכישת צלייה קלה לשימוש, כזו שנפתחת ומתקפלת במינימום מאמץ. בשוק יש כמה וכמה פתרונות, למשל צליית פופ אם של חברת sun safeהנפתחת בשניות ומסננת את קרני השמש המזיקות (134 שקל); אם התקציב שלכם נדיב יותר תוכלו להתאבזר באחת הצליות, השמשיות או אוהלי החוף היותר רחבים. (טווח מחירים: 439-339 שקל).

 

לקנות כאן

 

יש גם מחצלת-אוהל אישית ומוצלת ב-49 שקל, למי שלא אוהב לחלוק את הצל שלו עם אחרים

לקנות כאן

 

3. צידנית קשיחה מתקפלת

כל בילוי מחוץ לבית בקיץ גורר אחריו ציוד רב, לכן כל פטנט שיעזור לצמצם את המשקל ואת הסרבול מתקבל אצלנו בברכה. קחו למשל את הצידנית החדשה והמתקפלת flip box. הצידנית, בנפח של 24 ליטר, יכולה לשמור קור 12-6 שעות גם בלי קרחוניות \ קרח, או לחילופין לשמור חום אם החלטתם לקחת ג'חנונים לים או תבשילים לפיקניק. הצידנית קשיחה וכך שומרת על מה שיש בתוכה, בקיצור – אין מצב שהענבים יימעכו והסנדביצ'ים יתכווצ'צ'ו. והיתרון הגדול הוא העובדה שהצידנית מתקפלת לפלטה שטוחה כשמרוקנים אותה. עוד יתרון: ניקוי קל – הצידנית מתפרקת ואפשר להכניס את חלקיה למדיח.

 

 

מחיר:300-250 שקל

לקנות כאן

 

4. כיסא \ מזרן שקוע למים

בניגוד למזרוני הים והבריכה מהדור הישן, יש ליין של כיסאות, כורסאות ומזרנים המאפשרים לגוף, או לפחות לחלקו, להיות שקוע בתוך המים לקרירות מקסימלית. כך גם תצופו וגם תשתכשכו, והכי חשוב – לא תתאמצו.

 

 

מחיר:179-159 שקל

לקנות כאן

 

5. מסכת צלילה עם מצלמה

בעולם שבו אם לא צילמת והעלת בפייסבוק \ אינסטגרם \ טוויטר משמעו שלא היית ולא חווית, חשוב לתעד כל רגע. צילום מתחת לפני המים נחשב לתחום של מקצוענים כי צריך ציוד מיוחד ויקר, אולם בעזרת המסכה Scuba mask camera, הכוללת מצלמה תת ימית דיגיטלית באיכות של חמישה מגה פיקסל תוכלו להרשים את החברים, האמיתיים והווירטואליים.

 

 

מחיר: 350-120 דולר (חדש או משומש)

לקנות כאן 

תגובות (0)
הוסף תגובה