תמיד תוכלי להמשיך מהמקום שבו הפסקת

נטע רד כבר סומנה על ידי התעשייה כדבר החם הבא, וזה היה ברור לכולם שאוטוטו היא הולכת לפרוץ ובגדול. אז אז באה המכה הקשה שהכניסה אותה לחרדות. רק אחרי יותר מעשור היא החליטה שהיא מוכנה לפרוץ ובגדול, זאת למרות החשש שהיה לה שאולי היא איחרה את הרכבת. לשמחתה היא גילתה שכישרון נדיר לא נעלם עם השנים. 

 

נטע רד נפגשת עם אפרת אצ'רקן, מאפרת לייף, שמלמדת אותה כיצד להתאפר למופע החדש:

 

לנטע רד תמיד ברור שהיא הולכת להיות זמרת. "הייתי שרה על אהבה והייתי מאוד מפותחת ושונה בנוף", היא מספרת, "הייתי אישה בגיל מאוד צעיר". כשנמאס לה מהלחץ במקום שבו היא גדלה, היא הלכה לאודשנים לצעירי תל אביב ולאחר שהתקבלה הכריחה את הוריה לעבור לעיר הגדולה.

 

 

בבגרותה למדה בבית הספר למוזיקה רימון והקימה להקה שבה היו בין היתר כמה פרצופים וקולות מוכרים, כמו עידן רייכל ועילי בוטנר. " זה היה ברור לכולם שאני הדבר החם הבא, שאני ממש רגע לפני הפריצה הגדולה", היא משחזרת. "היינו יום ולילה בחזרות והיה לנו אפילו חוזה על הפרק אבל הרגשתי לבד". בסופו של דבר, הלהקה העלתה הופעה אחת ויחידה, אבל ההופעה הזו המשיכה להדהד בנטע כל החיים, "התבלבלתי לגמרי במילים, בחיים לא קיבלתי לפני כן ביקורות רעות אבל אחרי ההופעה אף אחד לא יכל להגיד לי משהו טוב".  

 

אחרי ההופעה הזאת, חוותה נטע התמוטטות. "פתאום הכל התפרץ, התפרקתי לגמרי, היה לי משבר אמון מאוד גדול עם עצמי ומול העולם", היא מספרת. "פתאום לא ידעתי מי אני ולאן אני הולכת". וכך, רגע לפני פריצה, החליפה נטע את השירה לטובת קריירה ואמהות.

כל זאת השתנה רק עשור מאוחר יותר. "כמה חודשים לפני 'האקס פקטור' התחיל לדגדג לי לקחת חלק בתוכנית כזאת. הבנתי שאני לא ילדה ושאני צריכה את הפריצה הזאת. חשבתי על זה המון והתלבטתי. אני זוכרת שביום שהחלטתי שאני הולכת על זה, קיבלתי פנייה בפייסבוק מאחת המלהקות של התוכנית. ידעתי שזו קראמה וזה כנראה הזמן שלי".  

 

נטע מספרת שה'אקס פקטור' תפסו אותה בדיוק בנקודה הנכונה בחיים, שבה היא הרגישה סוף סוף מספיק בטוחה בעצמה. "הרגשתי שאני כן יפה וכן מוכשרת. החלפתי את הסיגריות בספורט ובמקום לחפש פגמים התחלתי לחפש דברים טובים. עשיתי שולם עם עצמי והייתי מוכנה להמשיך מהמקום שהפסקתי".  

 

מאז שהסתיימה התוכנית היא כותבת ומלחינה וממש לאחרונה העלתה לראשונה מופע יחיד. "חשוב לי להעביר מסר שגם מהמקום הכי נמוך וחשוך אפשר לטפס. גם אם זה לוקח עשר  שנים, תמיד אפשר למצוא שוב את האור וברגע שאת מוצאת את האור תוכלי להתחיל בדיוק מהמקום שבו הפסקת".

תגובות (0)
הוסף תגובה