אפליקציות לאייפון: היעילות, החכמות והמצחיקות

 

Where Did I Park

 

כל פעם שאנחנו יוצאים מהבית, אנחנו מקווים שאולי הפעם נמצא חניה פנויה וקרובה. אבל בואו נודה בזה – לרוב זה לא קורה. וגם אחרי שמצאנו חניה, אחר כך עובר זמן, לפעמים שותים קצת וקורה לא אחת שאנחנו פשוט שוכחים איפה בדיוק השארנו את הרכב.

 

כאן באה לעזרתכם אפליקציית "איפה חניתי?" שזוכרת עבורכם את המיקום המדויק של מקום החנייה על ידי שימוש ב GPS.

 

 

 

מחיר: חינם

 

להורדה

 

4SINGLES

 

דייט על הדרך: 4Single היא אפליקציית דייטינג חדשה שמאפשרת לכם להכיר בני זוג הנמצאים בקרבת מקום. באמצעות שימוש ברכיב GPS, האפליקציה מוצאת עבורכם את כל הרווקים שנמצאים בסביבתכם, לאחר שהגדרתם כמובן באיזה סוג קשר אתם מעוניינים.

 

ראיתם מישהו קרוב שמוצא חן בעינכם? תוכלו לדרג את הפרופיל שלו ואף להזמינו לשיחת צ'אט. מי יודע, אולי מדובר באהבת חייכם?

 

 

 

 

מחיר: חינם

 

להורדה

 

Sign Me Out

לשמור על הפרטיות – כולנו גולשים מהמחשב במשרד לחשבון הג'ימייל בכדי לעבור על מיילים אישיים או אפילו להיחשף לעדכוני החברים בפייסבוק. מה לעשות, צריך להיות מעודכנים בכל שעה ובכל מקום. ובכן, לסקרנות הטבעית יש לפעמים מחיר של פגיעה בפרטיות. מספיק שלרגע אחד הוסחה דעתכם, והשארתם את החשבון הפרטי שלכם חשוף לכל גולש מזדמן.

 

אפליקציה בשם Sign Me Out מאפשרת לכם לשלוט על חשבונות הפייסבוק או הג'ימייל שלכם, גם כאשר אתם לא ליד המחשב. באמצעות האפליקציה תוכלו לדעת האם קיים חיבור פעיל לאחד השירותים, ובלחיצת כפתור – לסגור את החיבור.

 

האפליקציה מאפשרת גם לדעת מי ומתי נכנס לחשבונכם, בכדי לוודא שהמידע האישי נחשף רק לכם.

 

 

 

מחיר: 0.99$

 

להורדה

 

Ingstram

 

יצא לכם להיות כבר בסיטואציה בה אמרתם – "חבל שהחברים לא יכולים לראות איפה אני"? עכשיו זה אפשרי. באמצעות אפליקציית Instagram תוכלו לצלם תמונות בכל מקום שתהיו ולשתף את כל העולם.

 

לכל תמונה שתצלמו באמצעות האפליקציה, מצורף מידע על מיקומה. האפליקציה מאפשרת שיתוף בלחיצת כפתור לרשת הפייסבוק והטוויטר.

 

 

מחיר: חינם

 

להורדה

 

Cut The Rope

 

נסיים במשחק מחשבה מהנה במיוחד, שיצא לחנות האפליקציות לפני מספר חודשים. מדובר במשחק "חתוך את החבל" – Cut The Rope, בו עליכם לעזור לייצור חמוד בשם "אום נום" לקבל את הסוכרייה לה הוא מצפה בכיליון עיניים.

 

במשחק שלבים רבים ומגוונים, בהם תמצאו סוכרייה הקשורה לחבל. עליכם לחתוך את החבל בדיוק בנקודה ובזמן הנכונים, בכדי שהיא תיפול ישירות לפיו של אום נום. המשחק מתחשב בחוקי הפיזיקה ומכיל שלבים רבים עם גרפיקה ואנימציות מצוינות. רוצו לחתוך.

 

 

מחיר: 0.99$ או גרסת "לייט" בחינם

 

להורדה

 

להורדת גרסת לייט

 

המידע בכתבה באדיבות אתר אייאפס – אפליקציות לאייפון

תגובות (0)
הוסף תגובה