אובמה נגד הבדלים מגדריים

ברק אובמה וזוגתו מישל מיינו צעצועים עבור ארגון toysfortots לקראת הכריסמס. הארגון אוסף צעצועים שנתרמו מיחידים ומחנויות צעצועים. הנשיא ורעייתו נדרשו למיין את ערימת הצעצועים לשני פחי-ענק, אחד לבנים ואחד לבנות.

 

עוד באון לייף:

 

הזוג  מסר כ-1,000 צעצועים מהצוות של הנשיא שזה מקסים כשלעצמו אבל מה שעוד יותר מקסים הוא שאף אחד לא טרח ליידע את כבוד הנשיא מה נחשב "צעצוע לבנות" ומה נחשב "צעצוע לבנים".  

 

 

אובמה הניח את מרבית צעצועי הספורט ומשחקי המדע לפח של הבנות. כשהכניס כדורי סל לפח הבנות הוא מלמל "אני רק רוצה לוודא שבנות ישחקו גם כדורסל".

 

 

אובמה נלחם באלימות מינית

 

הבית הלבן הוציא השבוע סרטון נוסף בקמפיין המאבק שלו נגד אלימות מינית, כשלצד כוכבי קולנוע, אפשר לשמוע את ברק אובמה פונה לגברים ומבקש מהם לקחת אחריות

לטור המלא

 

בחור מהקהל תהה לגבי החלטתו של הנשיא לשים מארז לגו אצל הבנות, ולא אצל הנערים. "הן עלולות לא לאהוב אותם" אמר הבחור.

"לא לאהוב?", תמה הנשיא, "בנות לא אוהבים צעצועים?"

 

הנשיא המשיך למיין ונתקל בסט

T-Ball(משחק כדור קבוצתי הדומה לבייסבול).

"T-Ball? בנות אוהבות T-Ball" אמר לעצמו והכניס את המשחק לפח של הבנות. הנשיא נראה מבולבל והוסיף. "אני רק מנסה לשבור את הסטריאוטיפים המגדריים האלה".

 

 

 

 

עבור ברק אובמה זו הפעם הראשונה שהוא משתתף באיסוף צעצועים של הארגון. רעייתו, מישל אובמה, כבר ותיקה. "זו השנה השישית שאני ממיינת צעצועים לפעוטות," אמרה הגברת הראשונה, "ובכל שנה זו זכות גדולה מאוד להיות מסוגל לגרום לכך שחג מולד של כמה ילדים יהיה קצת יותר שמח". 

תגובות (0)
הוסף תגובה