בסופו של יום מתיש, גם לי מגיע מישהו שיפנק אותי

יש ימים כאלה שאני מרגישה שלא נשמתי דקה. שמהרגע שהתעוררתי אני במרוץ אחרי הזנב של עצמי כמו בסרטונים המשעשעים של כלבלבים שמנסים לנשוך לעצמם את הזנב. ממש כך.  מהרגע שפקחתי את העיניים אני רצה מפגישה לשיחת טלפון לסידורים בבנק/בדואר/במס הכנסה לעוד פגישה וחוזר חלילה.

 

בימים כאלה אני בקושי מכניסה משהו לפה, אם בכלל, חוץ מהקפה של הבוקר (וגם זה לא תמיד) ובקבוק המים שלמזלי אני תמיד זוכרת לסחוב איתי בתיק ולשתות ממנו במהלך היום. לפעמים אני זוכרת להחזיק בתיק חטיף או פרי אבל גם זה מחזיק אותי בדיוק כמה דקות ביו הפגישות, אם בכלל. אבל בגלל שאני כל כך עסוקה וממהרת- אני אפילו לא עוצרת לחשוב כמה אני רעבה. וכמה זה חשוב לאכול בצורה מסודרת במהלך היום. במיוחד בימים כאלה.

 

בימים כאלה אני מגיעה לערב חסרת נשימה וחסרת כוחות.מותשת עייפה ורעבה וכל מה שבא לי זה להימרח על הספה ושמישהו יגיש לי קפה (אני מוכנה לשלם על אפליקציה כזו. באמת. שבכל פעם שארצה קפה יהיה שם מישהו שיכין לי קפה), יכין לי ארוחת ערב וישאל אותי איך עבר עליי היום.

 

המזל שלי הוא שיש לי מישהו כזה.

 

בן זוג מקסים שדואג שאף פעם לא אהיה עייפה מדי, רעבה מדי, עצבנית מדי. אם אני אחד מהנ"ל הוא ישר נכנס לכוננות במטרה לפתור את העניין. הוא תמיד מציע לי קפה, וגם יודע להכין לי אותו בדיוק כמו שאני אוהבת, הוא יודע כשאני עצבנית ומקשיב לקיטורים האינסופיים שלי ומאפשר לי לפרוק. הוא מזהה כשאני עייפה ונותן לי לנוח על הספה בשקט וברוגע, אפילו להירדם מרוב ששקט  ונח לי. בדיוק מה שאני צריכה.

כשהוא רק חושד שאני רעבה ולא אכלתי מספיק הוא ישר מכין לי ארוחה מזינה. הוא לא מוכן אפילו לשמוע תירוצים על למה לא אכלתי ארוחת צהריים או איך שמהבוקר הכנסתי לפה רק חטיף אנרגיה של פיטנס כי לא היתה לי שנייה אחת לשבת לאכול כמו שצריך. מבחינתו בשביל להיות מאוזנת ולעבור את היום כמו שצריך אני חייבת לאכול כמו שצריך וזה בכלל לא משנה כמה אני עסוקה וכמה אני ממהרת. והוא צודק.

 

 

אז כשאני מגיעה אליו בערב אחרי יום ארוך ומתיש והוא מתחיל לחתוך, לפרוס, לתבל ולערבב אני לא מתווכחת, אלא מתרווחת על הספה ונהנית מהריחות שעולים מן המטבח.

 

גם אם באחת עשרה בלילה אמלמל משהו על כך שאני רעבה הוא ישר ישאל מה אני רוצה לאכול ויכין לי משהו לאכול כי אין מצב שהוא ייתן לי ללכת לישון רעבה.

 

אחרי יום מתיש שכזה ארוחת ערב טובה, כוס קפה חם וחטיף אנרגיה שוקולד קרמל של פיטנס לקינוח הם כל מה שאני באמת צריכה. טוב נו, אולי גם להתכרבל ביחד על הספה ולראות ביחד סרט, הכי חשוב- להירגע מכל היום המתיש הזה. כי תכלס? מגיע לי משהו טוב.

 

 

Fitness מייצג בסקאלה של 1-5 את מידת האיזון הנוכחי בחייך

תגובות (0)
הוסף תגובה