המשפחה הכי פופולרית בארצות הברית

בימים האחרונים רצה באינטרנט פרסומת למצלמת ניקון שבקלות יכולה להוציא משלווה את כל חברי סיעת הבית היהודי. כמו בפרסומות מהאייטיז של חברת המצלמות והפילים, הפרסומת מציגה את המשפחה המושלמת, רק שהמשפחה שלהם היא מה שמכנים "משפחה חדשה". אה, וגם בניגוד לפרסומות – החיוכים שלהם אמתיים לגמרי.   

 

עוד באון לייף: 

 

עד לפני שנה היו קורדל וכיילב אנונימיים לגמרי – זוג גברים שחי עם שלושה ילדיהם באטלנטה שבארצות הברית. בוקר טיפוסי אחד, הם קמו כרגיל בחמש וחצי בבוקר וכמו תמיד נלחמו עם הבנות את המלחמה הרגילה של ההתארגנות לבית הספר ואיסוף ערימת התלתלים שלהן לכדי קוקואים. כפי שהם נוהגים לעשות, הם תיעדו גם את הרגע הזה והעלו את התמונה לפייסבוק. וככה חייהם קיבלו תפנית בלתי צפויה.

 

 

התמונה של שני גברים שחורים, שריריים, חשופי חזה ומלאי קעקועים שעושים קוקו לילדות הצליחה להרעיד את הרשת. בצד תגובות מעודדות ותומכות, היו גם לא מעט כאלו שטרחו להבהיר למשפחה שהם ממש – אבל ממש – לא בעד זוגיות של בני אותו המין. קורדל וכלייב קיבלו הערות על כל דבר אפשרי שבתמונה: היותם בני זוג, שחורים וגם חשופי חזה – עובדה שגרמה לאנשים מסוימים להחליט שהם גם פדופילים.

 

"התגובה הראשונה שלנו היתה לשמור על הביטחון של הילדות שלנו", אמר קורדל. "מיד הזעקנו אנשים, התקשרנו לעורך דין, למשפחות שלנו, כדי להבין איך להגיב לזה. התרחקנו מהרשתות החברתיות ולא הגבנו כי רצינו להיות בטוחים שהבית שלנו והסביבה שלנו בטוחה".

 

 

אבל המשפחה שמרה על פרופיל נמוך רק לפרק זמן קצר, ואחרי כמה שבועות הם הבינו שדווקא יש להם את הפלטפורמה הנכונה כדי להפיץ את האג'נדה שלהם – וגם לקצור על הדרך כמה דולרים. השניים פתחו ערוץ יוטיוב בו הם מעלים סרטונים חמודים המציגים רגעים מחייהם "רצינו להראות דבר חיובי", אמר כלייב, "ולהביא לעולם מודעות ולהראות שרק בגלל שאנחנו גייז, גברים שאוהבים אחד את השני, זה לא בהכרח אומר שלא נעשה טוב לילדים".

 

בהמשך לסרטונים, קורדל אף מינף את ההצלחה והוציא ספר המביא את סיפור חייו, הכולל התמכרות לסמים, אלימות משפחתית, ניסיונות התאבדות וכל שאר הדרמות הרגילות שיש בטלנובלה. היום, כאמור, הוא חלק מתמונה משפחתית אידיאלית, לפחות על פי ניקון. "לאנשים תמיד יהיו דעות עלינו, לא משנה מה נגיד או מה נעשה", מוסיף כלייב. "אנחנו רק הורים שאוהבים את הילדים שלנו ורוצים את ההכי טוב בשבילם ורוצים לספק להם יותר ממה שלנו היה".

תגובות (0)
הוסף תגובה