אריה דרעי: היחיד שסופר אנשים שקופים

יום האהבה היה אתמול ולכן הטור של היום יבוא מאהבה. וכעת משסיפרתי את השקר המוחלט הזה, בואו נבדוק מה הפוליטיקאים שלנו עשו השבוע. התשובה היא, כמובן, עוד סרטונים. מה שהחל כטרנד משעשע ומרענן שגורם לנו לראות את הצד הקליל יותר של הפוליטיקאים נראה עכשיו כמו שיאה של מתקפת אטרף ונדמה שהחבר'ה פשוט כבר לא מסוגלים לתקשר עם הציוויליזציה בדרך אחרת.

 

קבלו את הסרטון ה-8,567 של ביבי (כבר הפסקתי לספור), להלן, סרטון דאע"ש: טנדר ובו צמד אנשי דאע"ש נראה שועט בחולות עד שהם עולים על כביש, עוצרים מכונית ומבקשים הכוונה לירושלים. הנהג מכוון אותם "שמאלה" ומיד מבהירים לנו בכיתוב שהשמאל ייכנע לטרור. מקסים. מקסים.

 

 

מכיוון שטרם דנתי בסרטון הקודם של ביבי– סרטון הפרשיות והשערוריות- אני מציעה לטבוח שתי ציפורים במכה ולעשות מיקס בין שני הסרטונים הללו. התוצאה תהיה משהו כמו סרטון הדאע"ש, כשלקראת סופו היועץ של ביבי יתפרץ ללשכה ויזהיר בפאניקה "אדוני ראש הממשלה, אזרחי ישראל עדיין טוענים שהם לא מקבלים מספיק בולשיט במערכת הבחירות הזאת!" וביבי יענה במבוכה: "אבל אני מאכיל אותם כל יום!" לא יודעת, לדעתי זה יכול לתפוס.

 

ציון: 6, רק בשביל האופציה שיהיה סרטון המשך ונדע אם דאע"ש באמת מעלים את ירושלים על ראש שמחתם.

 

שקוף שזה מכלוף

בסך הכל, אמרתי לעצמי, יש גבול גם לכוח הסבל שלי. אני אצפה במשהו נחמד ביוטיוב ואשכח קצת מכל השטויות האלה. אבל לפני השיר המיוחל ביוטיוב חיכה לי אריה "זה מכלוף בשבילכם" דרעי, והתחיל לצעוק עלי מה קורה עם האנשים השקופים. נו מה, מאיפה אני יודעת עכשיו מה קורה עם האנשים השקופים? אבא שלי זגג? בחייאת אריה-מכלוף, כולנו עניים מוות פה, תן לראות כבר ת'קליפ שאני רוצה. לצערי כשא"מ נכנס לטרפת שום דבר לא יעצור אותו וככה הוא המשיך לצעוק עלי במשך ח"י דקות (לא יודעת, איבדתי ספירה באיזשהו שלב), על זה שעשירים זה דבר מעפן, ורק ש"ס תדאג לאנשים שאין להם כסף, ולכל האנשים השקופים שאף אחד לא סופר.

 

 

אז סליחה באמת שאני מעלה את העניין הפעוט הזה, אבל איפה בורא עולם, השם צבאות, הקב"ה, הקב"ט – איפה הוא בכל הסיפור? כי כמו שמצטייר מהסרטונים של דרעי הוא בצד של המליאנים באחוזות פאר ובג'יפים, אלה שהדבר הכי קרוב מבחינתם לתורה ומצוות זה כיפה של בית מלון בתא כפפות. זה רק אני או שמשהו לא עובד פה בשיטה הש"סניקית?

 

מסקנות נוספות: א. דני דיין, אם אתה בעניין של קאמבק עכשיו זה עיתוי ממש מוצלח. ב. מה שטוב בלהאכיל ילד רעב שקוף זה שאתה יודע מתי הוא שבע ומתי הוא סתם מחרטט אותך בשביל עוד ביס. ג. אני ממליצה שלא לשנוא אנשים עשירים כי זה מקטין את הסיכוי שיום אחד הם יכללו אתכם בצוואה שלהם.

 

ציון: 3 מתוך 10 וגם זה רק בגלל השיק של מכלוף פרום דה בלוק.

 

סמולנים ונהנים

אם הייתה לי להקה הייתי קוראת לה "נועה והפרעות הקשב". מיד לאחר שהשם הזה היה נפסל ברוב קולות (כי הוא ממש מחורבן) הייתי הולכת על "ועד מתיישבי השומרון". לצערי כבר גנבו לי את השם הזה והשתמשו בו, ובכן, בשביל מתיישבים בשומרון שהקימו ועד. מה אומר- לגיטימי.

 

אותו ועד מתיישבי השומרון אחראי לאחד מסרטוני הבחירות מעוררי הסערה שידענו כאן. תקציר לברי המזל מביניכם שטרם צפו: מדובר בסרטון מונפש (רמת אנימציה: מוות מוחי) שמציג דמות עלומה של אירופאי בשם "הר שטירמר" שמשחד בכסף (מטבע של יורו אחד) יהודון ארוך-אף- נציג ארגון שמאל, כביכול- שישתף איתו פעולה ויטנף על ישראל. בסוף הסרטון המשת"פ האומלל נאלץ לתלות את עצמו. כפיים!

 

 

אני מסרבת להתרגש מהיצירה המופלאה הזאת כי באמת שכבר אמרו עליה הכל, ורק אבקש שכולכם תפיקו את הלקח ממה שראינו שם- לא משתלם להיות סמולני מניאק כי המימון שמעבירים לך מחו"ל מסתכם ביורו אחד פר לכלוך על המדינה. כן, אין כמו לעכור את ישראל בשביל הנשמה והכיף אבל הלו, יש פה סמולנים עם משפחות להאכיל. בסכומים כאלה כבר עדיף להיות ציוני ולסבול את הסרטונים של בנט.

 

ציון: מינוס 5,988 ואתם חייבים לי כסף ביורו על הזמן שבזבזתי בצפייה בשיט הזה.

עד כאן ביקורות סרטוני בחירות לאנשים שלא אוהבים סרטוני בחירות, ולסיום, פינת הקולטורה: חשבתי לקרוא את "חמישים גוונים של אפור", אבל תכל'ס- מה מעניינת אותי הביוגרפיה של משה כחלון. תחזיקו מעמד- עוד חמישה ימים סופ"ש. 

תגובות (0)
הוסף תגובה