הדוגמנית הכי אותנטית כובשת את שבוע האופנה

שבוע האופנה הניו יורקי הכיל, כצפוי, לא מעט גימיקים, בהם תצוגת אופנה שבה צעדו על המסלול – או יותר נכון: התגלגלו על המסלול – דוגמנים בכיסא גלגלים. אך ללא ספק מי שזכתה בפרס הייחודיות היתה הדוגמנית וויני הארלו, שצעדה בביטחון בתצוגה של בית האופנה Desigual.  

 

הארלו, דוגמנית קנדית שגם עונה לשם שנטל בראון-יאנג, התפרסמה כשגנבה את הפוקוס בעונה ה-21 של "הדוגמנית הבאה של אמריקה". התוכנית של טיירה בנקס אמנם כבר הציגה לא מעט מודלים שונים של יופי, כמו דוגמניות נמוכות או מלאות יותר מהרגיל, אבל כבר מהתחלת העונה היה ברור שהארלו הולכת להיות שונה מכל בנות טיירה, שנעלמות אחרי שהתוכנית בכיכובן מסתיימת.

 

 

הארלו סובלת מויטיליגו, אותה מחלת עור ממנה סבל מייקל ג'קסון, הגורמת לאזורים מסוימים בעור לאבד את צבעם. למרות הכתמים הניכרים בעורה, ולמרות שזכתה לכינוי המעליב "פנדה", הארלו לא ויתרה. בזכות האמביציה, יופייה והייחודיות שלה, היא הצליחה במקום בו מרבית מתמודדות התוכנית נכשלות – לתרגם את הבאזז סביבה גם לעבודות בתעשיית האופנה. וכך, מהר מאוד היא הפכה לאחד השמות החמים כיום בעולם הדוגמניות.

 

השבוע, כאמור, היא התהלכה על אחד המסלולים החשובים בעולם, זאת אחרי שכבר הספיקה לככב בשבוע האופנה הספרדי וב"ווג" האמריקאי. "אני מרגישה שהתעשייה מאוד נפתחה ומרחיבה את העיניים שלה", אמרה הארלו בראיון ל-BBC. "זה מה שאנשים מחפשים, אתה יודע, משהו שהם יוכלו להזדהות איתו, בן אדם אמיתי". 

 

 

תגובות (0)
הוסף תגובה