מוצרי הטיפוח היעילים שיחסכו לכן זמן

בוקר, האמבטיה קפואה, הילדה רוצה ללבוש שמלה קצרה לגן ומכונת הקפה התקלקלה. עם כמה שהיינו רוצות לפנות לעצמנו לפחות שעה ביום של פינוק, טיפוח או סתם שמירה על המצב הקיים, החיים המודרניים לא ממש מאפשרים לנו את זה. אבל בדיוק כאן מגיעות חברות הקוסמטיקה לעזרתנו ומציעות, לצד מוצרים לטווח ארוך, גם תכשירים חסכוניים בזמן ובמקום – כאלו שעושים כמה פעולות בבת אחת, או מקצרים את זמן הטיפול למינימום, כדי שנספיק להכניס אותם אי שם בין בדיקת מיילים להכנת סנדוויצ'ים. הנה מוצרים נבחרים ומוצלחים שנתקלנו בהם ויחסכו לך לפחות שעה מהחיים:

 

עוד באון לייף: 

 

      מסיכת יופי של בזק של קלרינס 

כמה עולה: 246 שקל.
מקרה החירום שלך: היית צריכה לצאת כבר לפני עשר דקות לאסיפת הורים בבית הספר של הגדול, את פשוט אחרי יום עבודה, הילדה קצת עצבנית ואת יודעת שאת הולכת לפגוש שם את האימהות המתוקתקות מהגן הציבורי, שיגיעו היישר מהשבועית אצל מעצב השיער.
חסכון בזמן: מסיכת הבזק אכן ראויה לשמה. מרחנו לחמש דקות והסרנו בקלות (מומלץ להשתמש במגבת חמה ולחה להסרת עודפי חומר) וקיבלנו עור רך, רגוע ונטול אדמומיות חורף. המסיכה משמשת גם כפריימר, מה שנתן בוסט של לחות וגם עזר לקבע את המייקאפ לשעות הקרובות.
שורה תחתונה: מקיימת הבטחות ומאפשר להתארגן במקביל בשל ייבוש מהיר.

 

 

 

ExpressCleanserCleansing-toning face-eyes של לנקסטר

כמה עולה: 199 שקל.  

מקרה החירום שלך: השעה אחת בלילה ובדיוק סיימת לענות לכל המיילים שהצטברו היום, כולל הדוח היומי שצריך לשלוח להנהלה. את עייפה, רעבה ומדחיקה את העובדה שמרחת חצי שפופרת מייקאפ על הפנים היום בבוקר ושעכשיו צריך לגרד את זה בעדינות.

חסכון בזמן: מוצר ניקוי באריזת חסכון שמשמש גם כחלב פנים, מי פנים ומסיר איפור עיניים. שפכנו בקמצנות על צמר גפן, הרצנו בתנועות סיבוביות על הפנים והרגשנו כאילו יצאנו ממקלחת ארוכה. המסקרה העמידה במים קצת התעקשה להישאר, אבל כל השאר ירד בקלות.

שורה תחתונה: תכשיר שיעזור לך להסיר את האיפור לפני השינה, בדיוק כמו שאת יודעת שצריך לעשות עוד לפני שבכלל התאפרת.  

 

 

 

טיפות לייבוש לק של לייף

כמה עולה: 30 שקל.  

מקרה החירום שלך: החתונה של בת הדוד מהצד שלו, אי שם באולמי כלשהם. יש לך את שמלת האירועים הקבועה שלך, במקום פן עשית גולגול עם שוונצים (נורא אופנתי היום) ועקבים שקנית בסייל. אמ-מה, למי יש זמן לקבוע מניקור בימים שכאלו?

חסכון בזמן: המוצר החדש של לייף מבטיח לייבש את הלק במהירות וגם להעניק על הדרך לחות לעור שמסביב לציפורן. מרחנו לק אהוב וסמיך במיוחד והתחלנו להזליף. תוך פחות מדקה הלק התייבש והתקבע על הציפורן והצבע החזיק שלושה ימים רצופים. ללייף יש גם ספריי לייבוש לק שהוכיח את עצמו בעבר, כך שנחמד לצרף עוד מוצר מוצלח למשפחה.

שורה תחתונה: אם הצלחת למרוח לק בשלמות בזמן נסיעה, כבר הרשמת אותנו. פתרון מצוין לממהרות.

 

 

 

קרם ידיים אייג' פרפקשן של אהבה

כמה עולה: 110 שקל.  

מקרה החירום שלך: את עובדת על הפרזנטציה הזו שבועות. עברת על המצגת עשרים אלף פעם וניכשת כל טעויות הגהה אפשרויות. שעה לפני, המזכירה אומרת לך שחדר הישיבות תפוס, אבל את לא מתרגשת. אבל כשאת מגלה שהידיים שלך נראות כמו מפה סינופטית של מכתש רמון, את יכולה להתחיל להילחץ.

חסכון בזמן: המוצרים של אהבה תמיד מוכיחים קשר קוהרנטי ורציף בין מה שכתוב על האריזה לתוצאה בפועל, וגם פה הם לא מאכזבים. מרחנו קרם עשיר שנספג במהירות והחייה ידיים יבשות מתלאות החורף. בחברה משוויצים כי הוא גם מטפל בפיגמנטציה, אבל נחייה ונראה.

שורה תחתונה: חיוני בכל מגירת שולחן שמכבדת את עצמה ומכיל גם מקדם הגנה.  

 

 

 

מי פנים וחלב פנים במוצר אחד – וולדה

כמה זה עולה: 119 שקל.

מקרה החירום שלך: הילדה החליטה שהיום פורים, אבל רק הכניסה לגן הבנת שלא כל יום פורים ושהילדה בעצם התבלבלה ביום.  

חסכון בזמן: המוצר של וולדה מבוסס על חומרים טבעיים בלבד ולכן ראוי לשימוש גם על עור עדין של ילדים. טבילה אחת בצמר גפן נקי וקיבלנו עור נקי, ללא שפם החתול שהילדה ציירה על עצמה. בנוסף הוא גם מנקה היטב עור של מבוגרים, כך שאחרי סיבוב על העור, אפשר לנקות במהירות את האיפור מהבוקר שנמרח ולצאת שוב. 

שורה תחתונה: ריח נפלא ונקי ועור מבריק שצמא לעוד.  

 

 

 

Visibly clear תרחיץ ומסיכה לפנים של ניוטרוג'ינה

כמה זה עולה: 97 שקל.  

מקרה החירום שלך: את יוצאת עם בחור חדש ואפילו נשארת לישון אצלו כמה לילות. מה שאומר שאת עדיין משאירה מעט מאד מוצרי טיפוח אצלו בבית, כדי שירגיש כאילו הכל אותו דבר ושאת עדיין קצת מתפדחת לתפוס את האמבטיה בבוקר ליותר מעשר דקות. אנחנו צופות שתצליחי להתגבר על שני הדברים בהקדם, אבל בינתיים.

חסכון בזמן: מוצר מעולה של החברה הנורווגית, שמשתלם במיוחד מבחינת עלות-תועלת ומקום על המדף. השתמשנו בו גם כתרחיץ פנים שהותיר עור חלק מאיפור ולכלוך וגם כמסיכת פנים בחמש דקות, שנתנה עבודה של ניקוי עמוק.

שורה תחתונה: אמנם יש תרחיצים טובים יותר וגם מסיכות טובות יותר, אבל השילוב מצא חן בעיננו. גם הבחור.

 

 

BENEFIANCE WrinkleResist 24 Pure Retinol Express Smoothing Eye Mask  של שיסיידו

כמה זה עולה: 520 שקל.

מקרה החירום שלך: את בעונת המבחנים ולמדת כל הלילה ובאופן כללי לא ישנה טוב כבר שנה וצריכה 'בוסט' רציני למצב הרוח וגם לעיגולים השחורים הללו מתחת לעיניים, שנייה לפני שאת יוצאת להתמודד עם העולם.

חסכון בזמן: מודות, מדובר במוצר שכואב לפתוח בשבילו את הארנק, אבל מצד שני הוא כל כך שווה את זה. המסכות הן חד פעמיות וכשהן נמסרו לאישה שמחסור בשעות שינה הן סימן ההיכר שלה, היא חזרה מהללת: "הקמטים מסביב לעיניים הטשטשו במידה ניכרת, הכהויות התעמעמו וההרגשה השתפרה. לא תחליף לשמונה שעות שינה, אבל הכי קרוב שאפשר".

שורה תחתונה: אם את עובדת כל כך קשה, מגיע לך להתפנק.

 

 

למחירי המבצע של המוצרים ניתן להתעדכן בסניפי סופר-פארם או באתר החברה

תגובות (0)
הוסף תגובה