חוזרת לרגע: יעל פפר משתחררת מגואל רצון

יעל פפר, בת 41, הכירה את גואל רצון כשהיתה בגיל 22. "הוא הגיש לי מגש עם המון תבלינים ואבק קסמים. הוא שינה בי הכל – מדפוסי חשיבה ועד המראה הוויזואלי, החיצוניות שלי, הכל". חלומותיה ותקוותיה של פפר נעצרו ביום שפגשה את רצון: "גואל עצר אותי מלהתקדם, מלהתפתח, מללמוד. לא התאפרתי במשך 14 שנים, והייתי אסירה לכל דבר". לפני 5 שנים, למרות הפחד, האימה והניתוק מהעולם, החליטה פפר לעזוב את רצון, מתוך צורך להציל את שמונת ילדיה.
 

צפו ביעל פפר חוזרת לגיל 18

 

 

 
מאז אותו היום בו החליטה לעזוב את רצון, פפר מגשימה את חלומותיה ומחזירה את הזמן האבוד.  היא לומדת, כותבת ומרצה, ואף הוציאה ספר על תקופתה עם רצון, בשם "גאולה מרצון" שמספר על חוויותיה ותובנותיה "אני טורפת היום את החיים, רוצה לחזור לאיפה שהחיים שלי נעצרו בגיל 18, לחוות את הניצוצות הכיפיים של הנעורים".
 
 
 
 
האיפור:
יעל יעקבי, מאפרת מקצועית, מסבירה: "יעל היא אשה יפה ומרשימה, בעלת תווי פנים נאים, שכל מה שנותר הוא רק להדגיש אותם. מבנה העיניים של יעל שקוע קצת ולכן, על מנת להגדיל ויזואלית את צורתן, בחרתי לתחום את קו הריסים התחתון ולעשותו מעושן. עשיתי זאת באמצעות עפרון עיניים טורקיז וצללית מעושנת שחורה שהונחה מעל, על מנת ליצור גוון מעניין יותר. את קפל העין העליון הותרתי בגוונים מוזהבים וטבעיים יותר ורק את זווית העין העליונה הדגשתי בקו הריסים העליון, כפי שעשיתי בחלק התחתון. המראה הושלם באמצעות הנחת מסקרה מאסיבית גם בקו הריסים העליון וגם בתחתון.
 
את שפתיה של יעל תחמתי בעפרון שפתיים אדום והשלמתי את מלאכת ההנחה באמצעות שפתון עמיד דו צדדי בגוון אדום. לאחר שזה התקבע, הנחתי עליו את הגלוס, על מנת לתת חיות שובבה לשפתיים ולשבור קצת את הלוק המונוכרומטי והרגוע ששולט בשאר חלקי הפנים. התוצאה היא נשית, בשלה ומתוחכמת, שזורקת אותנו אל תמונת העבר של יעל, אבל עם הבגרות והחוזק שלה היום". 
 
 
הסטיילינג:
 
יעל פפר בשמלה של  STELLA AND LORI. צילום: בני גם זו לטובה
 
 
הסטייליסטית גאלה רחמילביץ' קיבלה השראה מתמונת נעורים של יעל, כדי ליצור לה מראה עדכני וצעיר, שמחבר בין העבר והעתיד: הלוק הוא אינטרפטציה לתמונה של יעל מגיל 18, שם היא בבגד ים עם פסים, אבל באופן שמתאים ליעל של היום – האישה החזקה, המשוחררת, הנוכחת, העוצמתית והרגועה. גאלה בחרה עבורה שמלת גלבייה מפוספסת בשחור לבן, שהלמה את התסרוקת הגבוהה שהתאימה לה מעצבת השיער מירב אבן צור.
תגובות (0)
הוסף תגובה