חוזרת לרגע: ענת ורמוט מתגברת על האובדן

"סבתא הייתה בעצם הדמות הכי משמעותית בחיים שלי, גם בגלל שהתייתמתי מאמא בגיל מאוד מוקדם, וגם בגלל האישיות שלה", מספרת ענת ורמוט. לפני שמונה שנים נפטרה סבתה מרים, אחרי שגידלה וחייתה עם ענת באותה הדירה. המגורים המשותפים הגיעו לאחר מספר שנים לא קלות עבור ענת, לאחר שאמא נפטרה והיא הסתכסכה עם אביה, ומרים הפכה לדמות המשפיע ביותר על חייה של ענת.  

 
עוד באון לייף: 
 
 

"סבתא היתה גננת", ענת משחזרת, "אישה חרוצה וצנועה, נשואה לרב חובל שנמצא ימים רבים בים. למרות שהיתה אדם יקי ונוקשה, היה בה גם משהו אלגנטי מאוד, ומאוד הערצתי את הטעם הטוב שלה". עוד בחייה, הדמיון החיצוני הבולט בין ענת וסבתה תמיד היה נושא לשיחה ופליאה, וכעת היא החליטה לנצל את הדמיון הזה כדי להיכנס לנעליה.

 

 

 

 

האיפור

יעל יעקובי, מאפרת מקצועית, מסבירה:

"לענת החייכנית יש עיניים יפהפיות ומלאות הבעה ולכן בחרתי לתת להן את הדגש. האיפוק והאלגנטיות שבהם השתמשה כדי לתאר את סבתה, היתרגמו לאייליינר חתולי ולוק נקי.

על העיניים הנחתי צללית מבריקה בגוון שמפניה, ואת קפל העין הדגשתי בצללית ברונזה בכדי לתת עומק. כפי שהסברתי לה בסרטון, הטריק שלי הוא לשרטט את זנבות האייליינר ראשית בעפרון שחור, וכך עשיתי. לאחר מכן, עברתי עליו עם אייליינר טוש שחור ועבה ולסיום הדגשתי את ריסיה הארוכים במסקרה מעבה.

עצמות הלחיים היפות של ענת הוצללו בברונזר ועל תפוחי הלחי הונח בעדינות ובנגיעות קלילות סומק ורדרד, שמדגיש את המראה החיוני של ענת.

על מנת שלא לגנוב את ההצגה מהעיניים, נמשחו השפתיים בגלוס שקפקף בגוון טבעי, שרק נתן ברק ולא גוון מודגש וכך גם הפך את המראה הכללי לשובב יותר ופחות מחייב, כפי שניבט מפניה בתמונות הסטילס שצילמנו".

 

הסטייל

גאלה רחמילביץ', סטייליסטית, מסבירה:

"סבתא של ענת הייתה אישה קלאסית אך מאוד חזקה ומשוחררת. בחרנו להומאז' את תמונתה של הסבתא על ספינה, בלוק קליל אך מלא נוכחות וסמכותיות – רגע נינוח אך עם זאת מאוד מוקפד. החלטתי לשמור על הקו הזה גם עם ענת; בחרתי לוק שמצד אחד מלא נוכחות ועמתי, אך מצד שני מורכב מבדים קלילים שנשפכים כדי לשמור על תחושת הקלילות והאמנות שרצה אצלן בדם".

 
תגובות (0)
הוסף תגובה