התוודה בפייסבוק: ככה רצחתי את אשתי, בתי ואחותי

חושבים לפעמים שהפוסטים שאתם מעלים לפייסבוק חושפים אתכם יתר על המידה? ובכן, יש לכם תחרות לא קלה.

 

עוד באון לייף:

 

תושב קולומביה הבריטית (פרובינציה בקנדה), הודה ככל הנראה בפוסט שהעלה בפייסבוק שהרג את משפחתו, כך לפי דיווח CBC News. על פי הפוסט שפורסם, רנדי ג'נזן רצח את בתו בת ה-19, אשתו ואחותו.

 

 

חוקרי המשטרה אישרו ביום שישי כי גילו את הגופות התגלו בשני בתים נפרדים "בעקבות מידע שהגיע מהרשת החברתית".

 

ג'נזן עם אשתו ובתו, מתוך עמוד הפייסבוק שלו

 

חוקרי הרצח התעמתו עם ג'נזן ביום חמישי האחרון באחד מהבתים שבו נמצאו הגופות מאוחר יותר. מהמשטרה נמסר כי הם מאמינים שהגופות שנמצאו כולן בנות משפחה אחת ושככל הנראה החשוד שבידיהם ביצע את הפשע אולם סירבו לחשוף את זהותו.  

בפוסט בעמוד הפייסבוק שלו, מתאר ג'נזן את המאבק של בתו, אמילי, עם דיכאון ועם מיגרנות שתוקפים אותה מאז בית הספר היסודי . "אני פשוט לא יכול לראות את הכאב של הילדה הקטנה שלי שנייה אחת נוספת". "לקחתי את האקדח ויריתי לה בראש, ועכשיו היא חופשיה ממיגרנות".

 

"ואז יריתי ללורל, אמא שלה, בראש כי אמא אף פעם לא צריכה לשמוע חדשות כאלה, שהבת שלה מתה. כמה ימים מאוחר יותר יריתי בשלי, אחותי, כי אני לא רוצה שהיא תחיה עם הבושה הזו שאחיה גרם לכל זה לבד".

 

"עכשיו למשפחה שלי לא כואב יותר והם בגן עדן. יש לי חרטה גדולה על המעשים שלי ואני מרגיש כמו העפר שאני. אני לוקח אחריות מלאה על הרציחות האלה. מצטער כל כך בפני כל מי שנפגע. נוחי בשלום על משכבך, משפחה קטנה שלי".

 

לורל ג'נזן ובתה, מתוך עמוד הפייסבוק של רנדי ג'נזן

 

ב-CBC News לא יכלו לאשר עד כה שג'נזן הוא באמת כותב הפוסט. 

תגובות (0)
הוסף תגובה