חתונת כסף, גרסת לאס וגאס

השנה, בפעם השנייה בחיי, אלבש שמלת כלה.

 

היא לא תהיה לבנה. אולי שחורה או אדומה, תלוי במצב-הרוח שלי.

 

גם בן-זוגי מזה 25 שנה ילבש חליפת חתן; לא מחויטת, כהה ומעונבת, אלא נוצצת וחושפת חזה – בסגנון אלביס פרסלי ופאה תואמת. ככה נעמוד יחד: אני בשמלה שחורה, והוא בתחפושת של כוכב-רוק אמריקני שנפטר ממנת יתר ונחדש את נדרינו. נצהיר קבל עם ועדה שנמאס לנו מתפקיד המבוגר האחראי ושגם אחרי 25 שנות נישואין מותר לנו להשתטות כך לפעמים.

 

עוד באון לייף:

 

כן, שמי אלה כנען, והשנה אני עומדת להגשים חלום: בגיל 45, אברח עם בעלי ללאס-וגאס ואתחתן אתו בשנית ממש כמו בקומדיה הוליוודית רומנטית. לפני כמה שנים שמענו על זוג נשוי ששבר את שיא גינס וחידש את נדריו ב- 300 טקסים שונים, כל פעם במקום אחר בעולם, וזרקתי לו שזה יכול להיות מעניין לחדש נדרים באיזה לוקיישן משוגע. כמובן ששכחתי מההערה האגבית שלי, אבל הוא, כך מסתבר, לקח את הרעיון ברצינות, נכנס הביתה והציע לי להתחתן אתו שוב.

 

אמרתי כן.

 

 

-פרסומת-

כהורים, הדבר החשוב ביותר הוא להיות איתם ולתמוך בהם ברגעים החשובים בחיים.

התמיכה בעתיד שלהם מתחילה בחסכון שלכם. פסגות חסכון בקליק>>

למען הגילוי הנאות: החלום הזה הוא בעצם בכלל לא שלי. כבר לפני 25 שנה, בחתונה ה"נורמאלית" והמשעממת הראשונה שלנו, בעלי הציע שנתחמק מהאירוע ההמוני, ונתחתן ברבנות, רק שנינו. אבל אני, אז ילדה מטומטמת בת 20, רציתי את כל החבילה: אורחים, קייטרינג, שמלה לבנה ואלבום משפחתי. הוא, כהרגלו, ויתר לי, אבל כנראה שאף פעם לא ויתר לגמרי על הרעיון של חתונת-בזק פרועה, לא מתוכננת, שאולי אחר כך נתחרט עליה.  

 

אז החלטנו לקחת את זה לאקסטרים – קבענו טיסה לתאריך הנישואים המקורי שלנו באוגוסט, הזמנו חדרים במלון הכי טוב בעיר, ובהמשך נשכור גם לימוזינה עם נהג פרטי שיסיע אותנו אל הכנסייה ובחזרה. אחרי הטקס, אולי גם נמשיך לירח דבש קצר באמריקה: נטייל בחופים, נאכל פנקייקים ענקיים במזללות ובערבים נישן במוטלים נידחים. כן, מסתבר שגם בתוך הזוג הנורמטיבי והסולידי ביותר מסתתרים שני נערים שרק רוצים לשחק אותה רוס ורייצ'ל.

 

 

גם הילדים רצו להצטרף, כמובן. ברוך השם יש לנו ארבעה, ולא יזיק להם לבלות כמה שבועות בארצות הברית ולחזור עם תמונות משפחתיות מביכות שהם לעולם לא יעלו לפייסבוק. בן-זוגי סירב מיד: "לא הייתם בחתונה הראשונה, ולא תהיו גם בשנייה", הודיע להם, כך שהם ייאלצו להישאר בארץ ולהסתפק בסבתא ובדודה כשירות הסעות וכספומט.

 

אגב, כספומט, אנחנו בכל זאת ילדים גדולים ולא יכולים להיות ספונטניים לגמרי. לחלום האמריקני יש מחיר, ובעלי, כך הוא גילה לי, חוסך כבר שלוש שנים בשביל להתחתן שוב עם האישה הנודניקית שלו. נצטרך כמובן גם לקחת חופש מהעבודה, והדאגה על הילדים (שיחיו) מטרידה אותי כבר מעכשיו. אופטימית שכמוני, אני כבר רואה לנגד עיניי את המלחמה שאולי תפרוץ בקיץ, ועל איך הפוליטיקה הישראלית כבר תדאג להרוס לנו את המסיבה.

 

על המטוס, כך אני מאמינה, אפסיק לדאוג ואתחיל להתרגש. אנסה להתרווח בכיסא, לזמזם "ויוה לאס וגאס" ולפנטז על לימוזינות, שמפניות ורקדניות גו-גו. אחרי הכול, כדאי שאהנה מזה קצת. זה אירוע של פעם בחיים.

 

—————————————————————————————–

 

סהר אביב, אנליסטית בפסגות, בית השקעות: 

אלה, נראה שאת עומדת לחוות חוויה של פעם בחיים, שיש לה כמובן עלות כספית לא מבוטלת. לכולנו יש איזה חלום ישן או פנטזיה שהיינו רוצים להגשים במהלך חיינו, אך לא תמיד יש לנו את האמצעים והזמן לכך. אחת הדרכים שיכולות לקדם אותנו להגשת החלום, הוא חיסכון, ככל שמתאפשר. קיבלת בונוס מהעבודה או שבזבזת פחות מהמתוכנן החודש? כדאי להפריש את הכסף לטובת חיסכון. השקעה במכשיר כדוגמת פוליסות חיסכון נועדה בדיוק למצבים מן הסוג הזה והיא נמצאות במרחק של שיחת טלפון אחת. אפשר לחסוך כל סכום, לכל תקופה ובכל זמן. גמישות היא שם המשחק.

 

יתרון נוסף, הוא שאפשר לעקוב בצורה רציפה אחרי הכסף בחשבון באמצעות אתר האינטרנט.  בסופו של דבר, אנחנו חיים בדיוק בשביל הרגעים הקטנים האלה. אם נדאג לחסוך מראש, החיים שלנו יהפכו ללא ספק לקצת יותר קלים.

 

**הביאה לפרסום: יעל לווינזון 

תגובות (0)
הוסף תגובה