כוכבות דיסני הפכו לשק החבטות של הרשת

כבר כמה עשורים שנשים גדלות על נסיכות דיסני. הגיבורות של הסרטים, הספרים ושאר המרצ'נדייז של חברת האנימציה, מהוות את המודל עבורנו ומראות לכולנו איך אנחנו אמורות להראות (עיניים גדולות, שפתיים בשרניות ומותניים צרות), איך אנחנו צריכות להתנהג (מלאות אומץ וחיות ביום ועדינות וכנועות בלילה) ואיך יראה נסיך החלומות שלנו (חיוך כובש ובלורית מתנפנפת). אז מה הפלא שמגיע היום שבו אנחנו נעמדות מול המראה, אנחנו מתאכזבות מהעיניים העייפות שלנו ולא פחות מכך – מהקרחת המבצבצת של בן הזוג?

 

אבל לאחרונה הביקוש ההולך וגודל לייצוג נאמן יותר למציאות שם גם את נסיכות דיסני על המוקד – ולגמרי בצדק. אחת לכמה זמן, הרשת מתמלאת בסרטונים, גריפים ופוסטים שמבקשים להראות לנו את האבסורד במסרים שדיסני העבירו לנו ועדיין מעבירים לילדות של היום.

 

האחרון שבהם, עבר בין שלל גיבורות דיסני ובחן מה יותר גדול – העיניים שלהן או המותניים שלהן. התוצאה – איך לומר? – לא ממש מפתיעה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כאמור, הסבב האחרון מצטרף לגריפים נוספים שעלו כבר בנושא, כמו זה שמציג לנו מה היה קורה לו כוכבות דיסני היו משתמשות באיפור אמיתי. אתם יודעים, כזה שגם נמרח לפעמים, במיוחד אחרי שינה טובה או אחרי שכשוך בים.

 

 

 

 

והנה עוד אחד משעשע במיוחד – מה היה קורה לו הנסיכות היו בנות 30 פלוס:  

 

מתעוררת משנת הצהריים יותר עייפה ממה שהיא היתה לפניה

 

בל מ"היפה והחיה" צריכה משקפי ראייה

 

סינדרלה בטוח היתה בוחרת בנעלי נוחות

תגובות (0)
הוסף תגובה