ואפילו הספקתי להתאמן היום

כמו כל יום בערב הכנתי אמש רשימה מסודרת של כל מה שאני צריכה לעשות למחרת. כזו אני. אני מחלקת את הרשימה לטלפונים, מיילים ופגישות ומסדרת את המשימות בקבוצות לפי שעות וסדר עדיפויות. אני עובדת ככה שנים וזה עובד מצוין. כיוונתי את השעון המעורר למחר בבוקר והלכתי לישון.

 

א-ב-ל… אז צלצל השעון המעורר (אני לא אגלה לכן מתי כי אתן תסקלו אותי) והתחלתי להריץ  בראש את הרשימה ולהעביר את המשימות הדחופות לרשימה של הקצת פחות דחופות תוך כדי שכנוע עצמי שאין צורך לקום ממש עכשיו. עדכנתי לנודניק והמשכתי לישון. רק שהנודניק הוא רק לעוד 9 דקות (מי חישב את זה??) כך עדכנתי את הנודניק כל 9 דקות לעוד נודניק והופ! הלכה לה כמעט שעה שלמה.

 

בסופו של דבר קמתי מהמיטה ושטפתי פנים , הכנתי לעצמי קפה טורקי חזק של עלית (מנסה לצמצם את צריכת החלב למינימום) והבטתי ברשימה.

 

 עכשיו אני ערה ואין מנוס- צריך להתחיל את היום. נכון, זה חצי לא בדיוק חופש כי למרות שיולי עכשיו אני לא תיכוניסטית והילדים בקייטנה כך שאני בעצם עובדת (או אמורה לעבוד) כרגיל.

 

 אבל למי יש כח? חם… ולח… וכמעט כולם בחופש אז למה שאני אעבוד? אבל אין ברירה..צריך להתחיל את היום.

 

למרות כל היתרונות של עבודה מהבית  ובפיג'מה (כשאני מתלבשת הילדים שואלים למה אני לבושה בשביל לשתות קפה אצל סבתא…) אני צריכה משהו שיעורר אותי. אז מכיוון שקפה כבר שתיתי, אני מדליקה את הרדיו, שמה לי מוסיקה כייפית, נכנסת לאפליקציית  ZUZUומעדכנת את מאמן הכושר הפרטי שלי שיש לי 14 דקות שלמות להתעורר והוא מתאים לי פעילות אירובית שמתאימה לי בול למטרות ולפלג הגוף עליו אני רוצה לעבוד

זה להיט, העניין הזה שאני יכולה להקדיש כמעט רבע שעה לאימון על הבוקר (שוב, תגדירו בוקר J) עם מאמן שהוא סוג של מאמן אישי עבורי וגם לעשות פעילות ספורטיבית שמתאימה לי ולזמן הקצוב שיש לי.

 

אז קפה, מוסיקה וקצת אירובי-אין ספק שאני הרבה יותר עירנית.

עכשיו הגיע זמן המשימות כי ידוע שמה שאדחה לאחר כך לא יעשה אחר כך אלא אם כן אעשה את זה עכשיו.

 

טוב,לפחות אני אנרגטית. ברגע שהתעמלתי, אפילו שעשיתי את זה בסלון ובפיג'מה אני מלאת אנרגיות ומרגישה חיונית כך שאין מצב שאחזור לישון, או אמרח את הבוקר מה שאני לעיתים עושה.

 

זהו. התחלתי את המשימות היומיות שלי- מענה לכמה מיילים במקביל, טלפונים תוך כדי ניקיון של הבית והכנת ארוחת צהריים לילדים (אם כבר בריאות אז גם שהם יהנו מאוכל בריא מבושל טרי כל יום-יומיים)וכבר נגמר לי היום כי אצלי בצהריים נופלת העט, נכבה המחשב והנייד עובר לשקט (לא עובד כל יום אבל אני בהחלט משתדלת!) זה הזמן שאני כל כולי מתפנה לילדים.

 

ב14:00 כשאני עומדת עם שאר האימהות מול השער ומחכה לילדים אני כבר מתעלמת מהמבטים והלחשושים של 'אמא של ….שוב בפיג'מה…' ובטוחה שמה שעובר להן בראש זה שבטח לא עשיתי כלום כל היום. אז זהו, שלא רק שהבית נקי ומסודר, יש ארוחת צהריים, הספקתי את כל המשימות הדחופות אלא שאפילו התאמנתי! ומה אתן הספקתן היום?

 

גם אם מדובר ב14 דקות, אין ספק שהן גורמות ליום שלי להראות אחרת. משתדלת להכניס את השימוש באפליקציית ZUZUכל בוקר,כחלק מתהליך ההתעוררות.

יום טוב לכולם.

תגובות (0)
הוסף תגובה