למה קונבנציונלית כמוני בוחרת באופן טבעי?

שנים שאני סובלת מכאבי צוואר וכתפיים. כנראה שזה בגלל האופי הדאגן והפולני  שלי. בעיות כל העולם רובצות על הכתפיים שלי. הבעל של השכנה עזב את הבית, דרום קוריאה, צפון קוריאה, רעידת אדמה בתאילנד, צונאמי…  הכל על הכתפיים שלי.

 

הכל התחיל לפני 17 שנה מ"קנאקים" בצוואר, והתפתח במשך השנים לכאבים. עד כדי כך שלא יכולתי להרים את הזרועות, תחושת נימול והירדמות באצבעות הידיים. מה אני אני אגיד לכם… לא נעים בכלל!!

 

אקח רגע צעד אחורה ואספר לכם שבמשך שנים עשיתי הרבה מאוד טיפולים קונבנציונלים וטבעיים בניסיון להקל על כאבי הצוואר והכתפיים שלי.

 

היו טיפולים וכדורים שעזרו פחות, והיו זריקות ופיזיותרפיה שעזרו יותר. הכירופרקטים פירקו לי את הצוואר והרכיבו אותו מחדש. טיפלו בי רופאים מצוינים לאורך השנים אבל הכאב הגיע כדי להתנחל…  אחרי כל זה, אני חייבת לשתף אתכם בהצלחה אחת מיוחדת, טיפול טווינא במכבי טבעי.

 

לא הרבה יודעים מה זה בעצם טיפול טווינא וחבל.

 

טווינא היא שיטת טיפול שמבוססת על הרפואה הסינית.

הטיפול נעשה באמצעות לחיצות של אצבעות וכפות ידיים כשהמטרה היא הזרמת דם ואנרגיה ועל ידי זה רקמות שנפגעו חוזרות לפעילות.

הטיפול מתאים למצב שבו הגוף מתוח, כאבים שמקורם בשריר ובשלד, כאבי ראש ועוד.

בשיטת טיפול זו יש התמקדות באיזור הכואב בלבד ולא כמו בעיסויים רפואים או מסאז'ים למיניהם בהם הטיפול הוא בכל הגוף, ולכן נמשך  20 דקות.

 

 

 

כאמור, פניתי לטווינא כדי לטפל בכאבי הצוואר והכתפיים שגרמו לכאבים לאורך הזרוע, נימול באצבעות הידיים הגבלת תנועה.

 

כשהתחלתי את הטיפולים הייתי סקפטית. חשבתי שבאתי כדי לקבל רק הקלה קלה בכאבים ולהחזיר את הידיים שלי לתפקוד, אבל כבר אחרי הטיפול הראשון הרגשתי הקלה כל כך משמעותית שכמובן דרבנה אותי להגיע לטיפול הבא.

 

המטפל היה קשוב מאוד וידע בדיוק איפה ללחוץ.  הוא לחץ כל כך חזק עד שנראה לי שהוא הוריד 10 קילו במהלך הטיפול.  ואני? אני יצאתי מרחפת מהטיפול ועם מצב רוח טוב כל כך עדשקבעתי מיד תור לטיפול הבא ולכל סדרת טיפולים עליהם הוא המליץ.

 

אז לכל מי שלוקח במקום ללב לכתפיים כמוני, וסובל בשקט כמו פולני, לכו תתפנקו לכם בטיפול טווינא של מכבי,  למה לסבול לבד בחושך?

תגובות (0)
הוסף תגובה