חוזרת לרגע: שרון איילון על הלילה ששינה את חייה

12 שנים אחרי הגמר של "קחי אותי שרון", שרון אילון כבר לא אותה צעירה רומנטית שישראל התאהבה בה. היא נשואה, אמא לשלושה ילדים ואשת עסקים. ובכל זאת, היא לא מצטערת על הטירוף שהיה מסביבה באותם ימים."כולם מחזירים אותי לרגע ההוא ושאולים אותי 'תגידי, זה לא מפריע לך שכל הזמן מחזירים אותך לרגע ההוא?'. אבל אני שמחה שעשיתי את התוכנית, זו היתה הזדמנות חיי", היא אומרת.

 

בימוי ועריכה:יניב ברמן
וידאו: ישראל פרידמן
בימוי ועריכה: יניב ברמן. וידאו: ישראל פרידמן

 

מאז ומתמיד אילון ידעה שהיא הולכת לעשות משהו גדול עם החיים שלה, "תמיד הסתובבתי עם איזשהי תחושה פנימית בבטן. מגיל צעיר חיכיתי להזדמנות, ידעתי שזה הדבר הנכון לעשות. מבחינתי לאורך כל הדרך, ובטח היום בהסתכלות לאחור, 'קחי אותי שרון' היה אמצעי ולא מטרה".

 

 אילון מספרת כי מעולם היא לא היתה בחורה אנונימית, "כל הזמן התחילו איתי וכולם הכירו אותי, מאז שאני זוכרת את עצמי הייתי נכנסת למועדונים בחינם". עם זאת, היא מודה שהתוכנית לימדה אותה המון, כמו לתקשר יותר טוב עם אנשים, להיות חדה יותר. הפרסום כשלעצמו לא עניין אותה, והיא תמיד חשבה איך היא ממשיכה למנף אותו לעשייה משמעותית יותר.

 

שרון אילון אז והיום. צילום תמונת היום: בני גמזו לטובה. סטיילינג: גאלה רחמילביץ'. שמלה אדומה: ICE CUBE. 

 

"מהר מאוד הבנתי שזה לא מה שאני רוצה, שאני רוצה משהו אחר, עסקים. נכנסתי לשותפות במסעדה, זה לא היה זה, אחר כך היתה לי תוכנית טלוויזיה. כמה חודשים לאחר מכן נכנסתי לתפקיד המנכ"לית בעמותת 'לב אוהב' ומיד הבנתי שזה המקום היותר טבעי שלי, התרומה לקהילה והעשייה החברתית".  

 

בשנים האחרונות אילון מחוברת למספר עמותות. בנוסף היא עובדת בחברת מג?מריה (?בראשית? באמהרית), חברת תכשיטים שמיוצרים על ידי אוכלוסית קשת יום מהעדה האתיופית, שהמטרה שלה היא להוציא אנשים ממעגל האבטלה.

 

"אנשים עוצרים אותי ברחוב, מדיי פעם חושבים שאני עדיין אותה שרון מהתכנית, אבל אני לא אברח מזה, אני מקבלת את זה באהבה. אסור לשכוח שבכל זאת, בזכות התכנית נבנה המותג שרון איילון, וזה מיתוג שעושה לי רק שם טוב בעשייה החברתית".

 

המאפרת יעל יעקבי מסבירה כיצד יצרה את הלוק: "שרון אשה יפה. אין על זה עוררין. תמונת הרגע שנבחרה משקפת הידור ואלגנטיות-משהו שמאוד הולם אותה, לכן זרמתי עם המראה. מתחת למייקאפ השתמשתי בפריימר למראה זוהר כשהמייקאפ עצמו בעל כיסוי קליל וגימור מואר. את העיניים איפרתי בצללית בגוון פנינה שנמשחה על גבי כל העפעף ובקו הריסים אייליינר שחור ומכונף.

 

הריסים נמשחו במסקרה מאריכה ומפרידה למראה קלאסי. להשלמת הלוק הקלאסי בחרתי בשפתון עמיד בגוון אדום נקי ועצמות הלחיים האלוהיות שלה הודגשו בברונזר להדגשתן (לא שהיא זקוקה לכך).

שני טיפים קטנים ליצירת אייליינר:

-לא למתוח את העפעף בעת שרטוט הקו הראשוני

-לשרטט את קווי המתאר בעיניים פקוחות לרווחה ורק לאחר מכן להשלים את התיחום כשהעין עצומה. טאץ' אחרון של חיוך מלא גומות והיא מוכנה לדרך!"

תגובות (0)
הוסף תגובה