הסעירה את הרשת: מיניקה את בנה וילד נוסף

האם היית מיניקה ילד אחר שאינו שלך? ג'סיקה אן קולטי, בת 26, התמודדה עם הדילמה הזו בעצמה. בימים האחרונים היא פרסמה תמונה שלה מיניקה את בנה בן השנה וארבעה חודשים ובמקביל את חבר של בנה בן השנה וחצי (שאותו היא מיניקה כבר מגיל 5 חודשים).  קולטי פרסמה מתחת לתמונה את הטקסט הבא: "שבוע הנקה שמח לכל העולם. בזמן שאמו של חבר של בני עובדת, אני מיניקה את שניהם כבר כשנה. כל כך הרבה אהבה נוצרה בין שני החברים שיונקים את אותו חלב, זה קשר מיוחד בין כולנו". עוד הוסיפה: "חברתי ובנה גרים עם משפחתי במשותף, היא יודעת הכל עלי וסומכת עלי. היא יודעת שאני לא רוצה כלום, למעט את הטוב ביותר עבור בנה".
 
התמונה זכתה, באופן טבעי, לתגובות מעורבות. ביניהן: "מיניקות הצילו בצורה כזו חיים של ילדים רבים בעבר". חלק מהקוראים לא קיבלו את המעשה באופן אוהד. "אני בטוח שהיא (האמא) לא באמת מקבלת את המעשה בצורה חיובית", כתב אחד הגולשים וגולשת נוספת כתבה: "מצטערת, אבל זה מוזר".
 
אז אפשר לתהות על קנקנה של קולטי ולמה היא הרגישה צורך להיניק ילד נוסף. ברור שהרשת הגיבה כמו שהגיבה – כי זו כוחה של הרשת ומצד שני גם חסרונה. עוד ענין שחשוב לדעת הוא שעל פי ארגון הבריאות העולמי, אמנם הנקה מאישה שאינה אימא היא אופציה פחות טובה, אבל ללא ספק בריאה באופן משמעותי מצריכת פורמולה. 
 
תגובות (0)
הוסף תגובה