בת 19 סובלת מבריונות בגלל מחלת עור נדירה

לאהוב את הגוף של עצמך זאת אף פעם לא משימה קלה, כמו שתוכל להעיד סיירה סווארינגן בת ה19 מארה?ב. סווארינגן נולדה עם מחלת עור נדירה בשם giant congenital melanocytic nevus, שבאה לידי ביטוי בכתמי לידה ושומות ענקיות שמפוזרות על הגוף ותופסות למעלה מחצי שטח גופה. במשך שנים, סווארינגן הרגישה לכודה בתוך המחלה של עצמה, והיתה נתונה ללעג וייסורים שהגיעו מהסביבה הקרובה שלא עזרו לתחושה הכללית.

 

עוד באון לייף:

 

 

 

המחלה הנדירה תוקפת אחד מכל חצי מיליון איש, ועקב השטח הגדול והניכר שהשומות תופסות על הגוף, הן בלתי ניתנות לניתוח או להסרה. למרבה הצער, זו מחלה חשוכה ללא סיכוי לריפוי, ולרופאים אין פיתרון לגבי דרכי טיפול במחלה, מה שהשאיר לסווארינגן שתי אופציות: להשלים עם המחלה, או לחיות חיים מלאים באומללות. סאוורינגן הצעירה החליטה לקבל את גופה כמו שהוא בכל הכח, וסיפרה בראיון ל?דיילי מייל? על מצבה, העתיד שמחכה לה, ועל המסע שלה בקבלה עצמית.

 

 

?בדרך כלל נערים היו הראשונים להקניט. הם היו אומרים לי שאני נראית מלוכלכת ושאני צריכה להתקלח?. וכמו לכל סיפור סינדרלה, גם לסיפור הזה יש צד חיובי – סווארינגון נולדה בעיירה קטנה שבה כולם מכירים את כולם, והיא מספרת שהיא כבר מרגישה נורמלית, ואפילו מחלתה זכתה לכינוי ?נשיקות מלאך? על ידי הוריה.

 

 

 

 

 

 

 

סווארינגן מספרת שהיא למדה לחיות בשלום עם מחלת העור הנדירה שלה, ולפי התמונות שהיא מעלה לרשתות החברתיות, אין ספק שהיא בדרך הנכונה, ושהיא מודל ענק לחיקוי בקרב בנות אחרות.

תגובות (0)
הוסף תגובה