מייקל בובלה, בעלה של כוכבת "המורדים", נשבר מול המצלמות

סיפור המאבק בסרטן של נואה, בנם של לואיסנה לופילטו ומייקל בובלה, שובר את הלב. לופילטו מוכרת לקהל הישראלי מהשתתפותה בשלל טלנובלות בתחילת שנות ה-2000, ביניהן "קטנטנות" ו"המורדים", ובובלה נחשב לשחקן וזמר אהוב בקנדה, שהיה מועמד ללא מעט פרסים במהלך הקריירה המוזיקלית שלו.

לופילטו ובובלה התארסו בשנת 2009 לאחר שלשניהם היו מערכות זוגיות קודמות ומפורסמות, ובשנת 2011 התחתנו. הם הביאו לעולם שני בנים, את נואה בן החמש ואת אליאס בן השנתיים. אבל, גם בסיפורים שנראים כמו פנטזיות מושלמות יכולים להיות טוויסטים עצובים. בשנת 2016 אובחן בנם הבכור של לופילטו ובובלה, נואה, כחולה בסרטן הכבד. באפריל 2017 עדכנו בני הזוג שהטיפולים בילדם הקטן מתקדמים בכיוון טוב וכי "הרופאים אופטימיים". 

אך ביום שישי האחרון קיבלו צופי תכנית הטלוויזיה הפופולרית "קארפול קריוקי", הצצה לכאב האישי והשורף של בובלה. הזמר, שלפני כשבועיים הודיע על פרישה מעולם המוזיקה על מנת שיוכל להתמקד בטיפולים בבנו הקטן, השתתף בגרסה מיוחדת של התכנית שמשודרת בבריטניה, תחת הכותרת "עומדים מול הסרטן" (Stand Up To Cancer).

בובלה התראיין אצל המנחה ג'יימס קורדן במפגש שהחל בצורה אופטימית ושמחה עם שירים וסיפורים משפחתיים מצחיקים, אך לאחר הצ'יט צ'אט הראשוני פנו השניים לשוחח על מצבו של נואה וההתקדמות בטיפולים בסרטן הכבד בו הוא לוקה.

"זה ממש כואב לדבר על זה", סיפר בובלה בקול שבור. "קיבלנו את האבחנה והחיים שלנו… נגמרו. הוא היה בן שלוש כשנתבשרנו שיש לו סרטן. בהתחלה… זה קשה מידי לדבר על זה… הרופאים אמרו שהמצב לא טוב ולקחנו את זה לאט. כל המשפחה שלנו נרתמה למאבק הזה", שיתף בובלה ותיאר כיצד כל בני המשפחה המצומצמת והמורחבת עברו לארה"ב כדי להיות קרובים אל בית החולים שבו נואה עובר את הטיפולים. 

כשנשאל על-ידי קורדן איך הוא מרגיש, וכיצד הוא שומר על האומץ והאופטימיות, ענה: "אני לא בסדר. כשכל הדבר הזה התחיל אני הייתי הכוח שמושך למעלה. ניסיתי להיות חיובי ככל הניתן. וכשהגענו לשלב של אחרי הכימותרפיה, נפלתי. פשוט נפלתי. ואשתי מרימה אותי למעלה עכשיו".

"אתה יודע, הוא ילד בן חמש. אנחנו מדברים על גיבורי על, על ספיידרמן וסופרמן", הוסיף בובלה, "אבל אני אומר לו שהם מזויפים. הם לא אמיתיים. אתה גיבור-על אמיתי. אתה הגיבור שלי, גיבור-העל שלי".

צפו בראיון המלא והמרגש של בובלה:

לא נותר לנו אלא לאחל בריאות לנואה הקטן.

המאבק בסרטןלואיסנה לופילטומייקל בובלהסרטן