חברת להקת הפוסיקט דולס: "לא הייתי בלהקת בנות, הייתי במעגל זנות"

מצעד הנשים שהתרחש לאחר בחירתו של טראמפ, ההצלחה של "וונדר וומן" והלך הרוח הכללי, כנראה מעניקים לנשים את תחושת הביטחון שכל כך היתה חסרה להן, ועוזרים להן לדבר ולחשוף את האמת שמאחורי שכבות המייק אפ. לאחר שחשיפת פרשיית הארווי ויינשטיין פוצצה את הסכר, אנחנו עומדים בפני שטף של נשים שאוזרות אומץ ומדברות על הסודות האפלים של תעשיית הבידור הנוצצת. ההבאה בתור היא קאיה ג'ונס. אם השם הזה לא אומר לכם הרבה, זה ממש בסדר. ג'ונס היתה חברה בלהקת הבנות "פוסיקט דולס" ופרשה ממנה ב-2005, לטענתה משום שהיה יותר מדי פוקוס על הזמרת המובילה של הלהקה, ניקול שרזינגר. כעת, בסדרת ציוצים אותם העלתה לחשבון הטוויטר שלה, היא חושפת שלפרישה שלה הייתה סיבה נוספת.

"האמת שלי. אני לא הייתי בלהקת בנות, הייתי במעגל זנות", כתבה ג'ונס. "אה, ובמקרה גם שרנו ורקדנו והיינו מפורסמות. ובזמן הזה כל מי שהיה הבעלים שלנו עשה על חשבוננו כסף". עוד היא כתבה "עד כמה זה היה גרוע? תשאלו אנשים – גרוע מספיק כדי שאלך מהחלומות שלי, מחברותי ללהקה ומחוזה של 13 מיליון דולר".

עוד הוסיפה "כדי להיות חלק מהצוות, את היית חייבת להיות שחקנית צוות, כלומר לישון עם מי שהם אומרים לך…אחרי שהם מלשינים עליך או מכניסים אותך לסמים, הם משתמשים בזה נגדך".

קאיה ג'ונס. תמונה: Shutterstock

 

בציוץ נוסף שלה היא כתבה "בגלל זה יש לי כל כך הרבה כבוד לצבא שלנו. אני עברתי מלחמה, אבל אי אפשר לראות את הצלקות שלי. לפחות מלחמה אמיתית היא כנה. למה אנחנו לא מדווחות על זה? בגלל שכולנו עברנו התעללות. אותי באופן אישי הזהירו שאם אני אגלה, אני אמצא את עצמי מתה או ללא קריירה". עוד היא גם רמזה כי סימון באטל, חברת להקת G.R.L. לשעבר, התאבדה ב-2014 בדיוק בגלל הסיבות האלו, ובגלל היחס המנצל של "אם הלהקה" – תוך התייחסות ברורה לאישה שהקימה את הפוסיקט דולס, רובין אנטין.

"הארווי הוא רק אחד מהמוני חיות הטרף שיש בהוליווד", כתבה ג'ונס בהתייחסות לפרסומים על ויינשטיין. "בבקשה הוליווד, תתחילו לספר את האמת! לחשוף את האמת! הגיע הזמן לעידן חדש בהוליווד. עידן שבו האמנות מבוססת על מחשבה מקורית ולא על סקס".

בינתיים אין ממש תגובות לדבריה של ג'ונס, לא מצד מנהלי הלהקה לשעבר ולא מצד אלו שהיו הקולגות שלה באותה תקופה. התגובה היחידה היתה מצד אסיה ניטולאנו, מי שלרגע השתתפה בתוכנית הריאליטי "למצוא את הפוסיקט הבאה" וטענה שאין לה מושג מי זו ג'ונס ו"בכל מקרה נראה שהיא רק מחפשת את 15 דקות התהילה שלה". למרות השתיקה ותגובתה של ניטולאנו, פיסות המיידע שיש על המתרחש בלהקה לא עושות עמה חסד. אמנם עוד אף אחת מהחברות לשעבר דיברה על שידול לזנות או לסמים, אבל לאורך השנים היו הרבה שמועות על היחסים הקשים בין בנות הלהקה, על הפרעות האכילה של שרזינגר שהשפיעו על כולן, ועל העובדה שחוץ ממנה אף אחת לא הרוויחה כסף. אחת מחברות הלהקה, מלודי ת'ורנטון, אף התראיינה בעבר לתוכנית טלוויזיה על כך שבזמן הלהקה היא כמעט והכריזה על פשיטת רגל. כך שגם אם ג'ונס מגזימה בדבריה – מה שאנחנו ממש לא ממהרות להגיד – נראה שבהחלט יש פה עוד סיבה לחשבון הנפש שהוליווד תצטרך לעשות בימים הקרובים.

הוליוודזנות