ח"כ אורן חזן, בבקשה אל תחגוג במועדון חשפנות

ח"כ אורן חזן,

שמחתי לשמוע על נישואיך הקרובים ואני מאחלת לכם מזל טוב ומברכת אתכם בחיים טובים ומאושרים. אני בטוחה במאת האחוזים שלא עלה ולו לרגע במחשבותיך ובמחשבות חבריך, לערוך מסיבת רווקים במועדון חשפנות או להזמין "חשפנית", כלומר אישה בזנות, ללופט או לווילה כמו שנוהגים לעשות גברים רבים.

אתה בטח יודע שמועדוני החשפנות בארץ מתפקדים כבתי בושת לכל דבר. הריקוד בעירום על הבמה, הוא רק לשם בחירת האישה שתבצע "לאפ דאנס", בו היא יושבת חשופה, ללא חלק עליון, פנים מול פנים על רגליו של הצרכן ומתחככת באיבר מינו, בעוד הוא רשאי לגעת בה בכל גופה, היכן שהוא רוצה. על הריקוד הזה הן מקבלות 20 שקל, וכדי לצאת ממשמרת עם ה"כסף הגדול", הנשים מבצעות את הריקוד הזה על עשרות גברים. הלכתי לראות זאת בעצמי וראיתי נשים צעירות מאוד עם מבט אטום, עיניים מתות, כמו בובות על קפיץ מהלכות בין הגברים, נכנעות לנגיעות.

הצעת הנישואים של ח"כ חזן

כדי לצלוח משמרת כזו, בה עשרות גברים נוגעים בכל הגוף, נדרשת האישה להפעיל מנגנון של דיסוציאציה, כלומר ניתוק בין הנפש לגוף. מדובר במנגנון הרסני וידוע כי משתמשות בו פעמים רבות נפגעות ונפגעי גילוי עריות ואונס. את מנגנון הדיסוציאציה מפעילות הנשים בתחילת דרכן בזנות, אך לאט לאט החוסן הנפשי לא עומד במאמץ הבלתי אפשרי, מה שמוביל אותן להיעזר באלכוהול וסמים כגון חגיגת, נייס גיא, אקסטזי, ריטלין, ואליום, קלונקס, הירואין וקוקאין.

ה"לאפ דאנס" הוא רק ה"חימום". בתאים שנמצאים במועדון מתבצע מין אוראלי וכן אקטים מלאים. בתי בושת אלו עובדים ברישיון עסק של הרשויות המקומיות, כאשר בתל אביב פועלים כחמישה מועדונים גדולים.

פרופיל הנשים, ודרך כניסתן למועדוני החשפנות, היא אותה הדרך בהן נשים נשאבות לזנות. בניגוד למיתוס "הסטודנטיות שממנות כך את לימודיהן", לזנות ולמועדונים מגיעות צעירות בעלות עבר של ניצול ומצוקה כלכלית קשה, ובאמצעות האשליה לכסף הגדול שמקומות אלו מפיצים, הן מוצאות את עצמן במלכודת. מועדוני החשפנות הם פעמים רבות השער ממנו נכנסות הנשים לעולם הזנות

מועדוני החשפנות מסתתרים מאחורי הלגיטימיות החברתית שרואה בחשפנות כמייצגת ליברליות וחיי לילה של עיר מודרנית ו"חופשית". לגיטימציה זו של צריכת זנות,  מובילה גברים מכל שדרות החברה "לחגוג" במועדוני החשפנות מסיבות שחרור, מסיבות גיוס, סוף מסלול, הצלחת הנפקה, אקזיט מוצלח, סוף שמינית וסתם ימי הולדת. ההליכה עם החבר'ה מאפשרת לצרכן הזנות להסתתר מאחורי הקבוצה ולא לקחת אחריות על מעשיו. המקומות האלו נחשבים פופולריים במיוחד למסיבות רווקים, ובהרבה מקרים בנות זוג והורי החתן אפילו רואים בבילוי של בני זוגן או בנם חוויה "שובבה" של שחרור יצרים.

לא יעלה על דעתם של החתנים שמשתתפים במסיבות רווקים בהן מנצלים נשים בזנות, לראות את נשותיהן לעתיד רוקדות סביב עמוד ללא חלק עליון, מחדירות סטיקלייט לתוך איבר מינן כחלק מ"מופע" ואחר כך יושבות על ברכי צרכני הזנות לבצע "לאפדנס", כשעשרות גברים זרים בערב נוגעים בהן באברי המין, לשים וצובטים את גופן. "היא רוצה ומסכימה", "אף אחד לא מכריח אותה", אומרים לעצמם החתן המיועד וחבריו, אבל השאלה החשובה היא איזה נזק נגרם לה? ועל פי ניסיון ארגוני השטח והמחקר בארץ והעולם, הנזק הוא עצום וההידרדרות רק הולכת ומעמיקה.

ישנן דרכים רבות לציין את סוף הרווקות, לפניך דוגמא נהדרת כיצד חגג טל מורן – מנכ"ל ומייסד חברתTomigo   את מסיבת הרווקים שלו.

חה"כ אורן חזן – למען הנשים המנוצלות ב"חשפנות" ובזנות, אנא נצל את ההזדמנות בה אתה נמצא היום, ימים אחדים לפני חתונתך, וצא בהצהרה השוללת ומוקיעה את המנהג האכזרי של ניצול נשים במסיבות רווקים והבא דוגמא ומופת לדור הצעיר ולחברה כולה.

לפרטים נוספים: ג'ון סקול ישראל

מיתוס – ליום שאחרי הזנות