ואז פתחתי את שולי החלוק שלי, חשפתי את הוואגינה שלי ואמרתי לו "דבר אליה"

שלום לכל הגברים הנאים, היפים, החטובים, הסקסיים, עם הזין הגדול והתחת המוצק שקוראים עכשיו את הטקסט שלי.

אתם כמובן יודעים מי אני. השם שלי לא זר לכם, גם הפנים לא ובכל זאת, כמה מכם מכירים אותי באמת? נכון, אני אישה מפורסמת אבל אתם ניזונים מראיונות מסולפים איתי, מיחסי הציבור שעושים עבורי, משמועות ומציטוטים של אחרים. אתם לא באמת יודעים מי אני.

היום החלטתי להיענות לבקשתו של עורך האתר לספר לכם קצת יותר על חיי, לשתף אתכם ביומיום שלי, בלי עריכה ובלי צנזורה. פשוט להעניק לכם הצצה חד פעמית למציאות של אותה אחת שמחייכת אליכם מהשער של העיתון. אז מי אני? איך נראה היום שלי?

העבודה שלי תובענית ומייגעת. מהצד נראה שעושים חיים כל היום אבל המציאות קצת שונה ממה שנדמה לכם. יש לא מעט רגעים קשים בעבודה כמו שלי וחשוב לי לשמור על אווירה טובה ונינוחה. היום פתחתי את הבוקר בכתיבת מייל בתפוצה רחבה לכל העובדים תחתיי, אתם יודעים, כדי להרים קצת את המורל:

"גברברי קשב המפתים, עובדי מיקו הממזרים, הבנים הזורמים מערוץ טופ וערוץ 69, בקיצור כל הבנים בבניין והבנות גם. הבוקר, בשבע, התעוררתי עם רטיבות מטורפת בנרתיק.

שאלתי את עצמי למה מה קרה? מה יש ביום הזה שהופך אותו למיוחד כל כך?

התהפכתי במיטה עם הרטיבות ואז עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד ועוד. וזה היה מאוד נעים לי.

במקלחת שוב הרהרתי ביום המיוחד הזה. שוב התעורר בי משהו. אז כיוונתי את הדוש לאן שצריך ואז כיוונתי עוד קצת ועוד קצת וזה היה לי נעים. אח"כ קצת שרף לי. מן יום מיוחד שכזה".

המשכתי את המייל הזה עם עוד כמה פנינים. אל תתרגשו! אני כזאת! אולי אתם לא יודעים את זה אבל כולם בסביבה שלי יודעים. הם מכירים אותי ככה- בוטה, מחוספסת, שנונה. בטח יצחקו בקול כשיקראו. אבל עזבו רגע צחוקים בצד, באמת יש כמה גברים ממש שווים אצלי בעבודה. זו המציאות. כל בוקר מחדש אני שוטפת את העיניים… הישבנים החטובים האלה, השרירים המוצקים בזרועות, הזיפים האלה על הפנים… מה אני אעשה? אני אישה! הטבע ברא אותי ככה. מה, לא להסתכל? זו דרישה לא אנושית כשכל היופי הזה מונח לך מול העיניים.

הטבע ברא אותי ככה. צילום: אילוסטרציה

קחו לדוגמא את אתמול. אתמול בערב הכירו לי איזה בחור צעיר במהלך פגישת עבודה כלשהי. לא זוכרת איך קראו לו אבל בחיי… איזה בשר טרי משובח. לא התאפקתי ושאלתי מיד, עת לחצנו ידיים, האם כשהוא יורד למישהי, הוא מלקק עם הלשון בתנועות מעגליות את הדגדגן או ממש שואב אותו. הייתי חייבת לדעת. המחשבה על זה הטריפה אותי. הוא לא ענה. היה נראה קצת נבוך. המבט ההמום הזה על הפנים שלו רק הרטיב אותי עוד יותר. כך או כך, השאלה נשארה פתוחה. אם יצא לי לבדוק אחזור אליכם עם המסקנות 🙂

אתמול הייתה לי מסיבה מטעם העבודה. גם אלי שעבד תחתיי בשנה האחרונה היה שם. איזה שווה האלי הזה, אין דברים כאלה. הבהרתי לו שכל הזמן הזה שעבדנו ביחד הסתכלתי עליו וחשבתי על החזה שלו ועל התחת שלו… אנחנו ידידים טובים ויש דברים שניתן לומר בין ידידים, לא? אם הוא היה זורם איתי הייתי מזמינה אותו לדבר עם הואגינה שלי. פשוט בא לי לשבת מולו עם חלוק פתוח ולשמוע אותו מדבר ישירות לכוס שלי בקול הסקסי שלו. אחחח… אם הוא רק היה זורם.

באופן כללי, אני מתה על צעירים. פשוט אוהבת את זה. בלי קמטים, בלי ניסיון חיים, עם המבט התמים והרעב הזה בעיניים. אל תשפטו אותי, כן? כל אחד וההעדפות שלו. אני לא מכריחה אף אחד לעשות משהו אם הוא לא רוצה. גם אמא שלי מתה על גברים צעירים. יש לה חולשה אליהם. נראה לי שקיבלתי את זה ממנה בתורשה 🙂 היא חצתה את גיל 60 ובכל זאת היא אוהבת אותם בכיתה י', גג יא'! לא להאמין, אה?

גם אמא שלי מתה על נערים. צילום אילוסטרציה

לפני כמה ימים היא באה לבקר אותי עם שניים כאלה צעירים ויפים כל כך. הם הסכימו לבוא כי הם חולים עליי, מעריצים אותי, מתים לפגוש אותי בלייב. בעבודה כמו שלי יש כמה פלוסים שמגיעים "בילט אין" עם המעמד. אחד מהם זה שאין מצב שמישהו יסרב לי לזיון. אני שוכבת עם מי שבא לי. אניוואי, היינו בסלון ואמא שלי התחילה להתעסק עם אחד מהם. במקביל הבחור השני התחיל לרדת לי. באמצע כשהוא דוחף את הלשון שלו עצרתי אותו. הרגשתי אי נוחות קלה. אולי עוד אין לו 18? לכו תדעו, עם הנוער של היום. לא שיש לי בעיה לפתוח רגליים לחבר'ה צעירים יותר מ-18 אבל לא בא לי על כאב הראש שיגיע אם מישהו יעלה על זה. אתם יודעים, אני צריכה לשמור על השם שלי. אני נתפסת בציבור כאדם עממי ופשוט ועדיף לי לא להסתבך עם פרשיית מין עם קטינים. אחחח… לא פשוט להיות פשוט. הזזתי את הבחורצ'יק בעדינות מהוואגינה שלי ושאלתי אותו בן כמה הוא. בתחלה הוא שיקר לי ואז הודה שהוא בן 17 וחצי. לעזאזל! הלך הערב! אמרתי לו שיתלבש ויעוף לי מהעיניים וקצת כעסתי על עצמי אבל אחר כך נרגעתי. תגידו לי אתן, נשים יקרות, מי מבקשת תעודת זהות כשמלקקים לה, אה? תהיו כנות, אם נער שווה נמצא לכן בין הרגליים תגידו לו "סטופ, חביבי, תביא תעודת זהות"?! נו, באמת.

אחרי שהוא הלך ממש התבאסתי על עצמי. הייתי חרמנית אז עזבתי את אמא שלי עם עלם החמודות שלה ויצאתי לשתות משהו. הלכתי לבר הקבוע שלי בו כולם מכירים אותי. אנדריי המלצר החתיך הביא לי את המשקה לי ולא התאפקתי אז העברתי לו יד על התחת. הוא לא עשה עניין. הוא כבר רגיל לשטויות שלי. יום יבוא ואני אכניס גם אותו למיטה אבל אנדריי הוא לא הסיפור. היה שם איזה בחור אחר שהדליק אותי. הוא הריח מדהים והחלטתי שאיתו אני רוצה לסיים את הערב.

בד"כ הם לא מסרבים לי כי אתם יודעים… הפרצוף שלי מרוח על השער של העיתון כל יומיים ולגברים יש חולשה לכסף ופרסום אבל תמיד יש כאלה שמשום מה לא בעניין. הבחור הזה לדוגמא לא היה בעניין ולא משנה כמה לחצתי עליו. מה עושים? אני לא מאמינה בכוח. אחת כמוני לא צריכה לאנוס מישהו בשביל סקס. אין מצב שאני כופה את עצמי על מישהו אבל אל דאגה, פיתחתי פתרון מיוחד לעניין הזה. אתם יושבים? אלכוהול! את בסך הכל צריכה להעמיס עליו משקאות ובסוף הערב הוא אצלך במיטה, ערום כביום היוולדו, מתמסר לך, כולו שלך, כחומר ביד היוצרת. נשים יקרות, אל תשכחו את האימרה הנודעת: אין גבר שלא נותן, יש אישה שלא יודעת לקחת! היה סקס נהדר. הוא היה קצת אפאטי אבל בסך הכל היה נהדר.

אלימות מיניתהטרדה מינית