איך להתאים עגיל לבגד

 

לעגיל סגנונות שונים – צמוד, מתנדנד, חישוק, מחבק, נופל וכדומה – ולא כל סגנון מתאים לכל לבוש. עגיל שאתן עונדות יום-יום לעבודה לאו דווקא יתאים לחתונה שיש לכן השבוע, והעגיל הצבעוני שכולם מחמיאים לכן עליו כנראה לא יתאים למשרד בבוקר. אז איך בוחרים תכשיט שיתאים בדיוק למה שאתן לובשות? המדריך הבא יעזור לכן להבין >>

עגיל צמוד

עגיל צמוד הוא בדרך כלל עגיל קטן וקלאסי, שיושב בצמוד לאוזן, ולפעמים הוא מספיק כדי ליצור מראה מתוחכם ואלגנטי. העגיל הצמוד מגיע במגוון של דגמים וצבעים, לא מושך יותר מדי תשומת לב אך עדיין מוסיף שיק אלגנטי לכל מראה. עגיל צמוד מתאים למראה מוקפד כמו חולצות מכופתרות, מדי עבודה, ואפילו סתם ג'ינס וחולצה. עגילי זהב או כסף צמודים עם יהלום בוהק במרכז יכולים להתאים גם עם לבוש ערב נוצץ, כמו שמלות ערב.

עגיל מתנדנד

עגיל מתנדנד או תלוי הוא עגיל נפוץ, שמגיע במגוון סגנונות וצורות – מעגילי זהב, דרך עגילי חרוזים, אבנים ואף יהלומים. עגיל כזה נתלה מתחת לאוזן ומוסיף עניין ושיק לפנים ולכל לבוש. יש כמה יתרונות לעגיל כזה: מצד אחד הוא קצת יותר מעניין מהעגיל הצמוד, מצד שני הוא לא פרוע מדי ולכן יכול להתאים גם לאירועים פורמליים וגם לאירועים קאז'ואלים. תמיד טוב לרכוש זוג עגילי זהב או כסף מתנדנדים, שיכולים להתאים כמעט לכל מראה ולהפוך אותו לפשוט אך גם נוצץ.

עגילי חישוק

עגילי חישוק אלו עגילים פופולריים במיוחד. עגילי חישוק מגיעים באורכים שונים, חומרים שונים (עגילי זהב, כסף וכו'), צורות כמו עיגולים, אליפסות, משולש, ריבוע ועוד. עגיל חישוק קצר וחלק, המעוטר באבני חן או יהלומים יכול להיות מושלם עבור לבוש עסקי, פורמלי וקאז'ואלי לשימוש יומיומי בעבודה. עגיל חישוק גדול, בולט וצבעוני אידאלי עבור אירועים מיוחדים, ומוסיף שיק ומראה צעיר גם לשמלה שחורה צמודה ופשוטה.

עגיל מחבק

עגיל מחבק הוא עגיל ה"מחבק" את האוזן בעזרת טבעת המקשרת בין החלק העליון של האוזן לחלק התחתון (כמו עגיל בסגנון "הליקס"), וממנה משתלתלים תליונים, חרוזים, אבנים, יהלומים וכדומה. עגיל מסוג זה הוא מודרני במיוחד, מעניק לוק סטייליסטי ומוסיף עניין לכל לבוש. אפשר למצוא עגילי חיבוק צבעוניים ובולטים, אך גם עגילי זהב השומרים על טון נמוך וקלאסי. בדרך כלל עגיל מסוג זה פחות מתאים ללבוש פורמלי בעבודה, ומתאים ללבוש משוחרר, שמח וזועק סטייל.