איך לעצב את הבית עם אביזרים משומשים

כדי שלא תצטרכו להשקיע כספים רבים בעיצוב הבית, ניתן כיום לעצב את הבית עם אביזרים משומשים ובחינם. בין אם מדובר באביזרים משומשים הנמצאים כבר בביתכם או שהשגתם ממקור אחר, ניתן לעצב את הבית בסגנון המועדף עליכם. אנשים המבקשים לעצב את ביתם בסגנון הוינטאג', בהחלט יכולים לעצב את ביתם עםאביזרים משומשים. בעיצוב הבית עם אביזרים משומשים לא חייבים לקחת מעצב שיעצב את ביתכם בסגנון שתבחרו. מספיק שתעשו סקירה ראשונית ותראו מהם האביזרים הקיימים בביתכם ותוכלו להשתמש בהם כפריט עיצובי חדש המעניק לחלל שתעצבו מראה שונה וייחודי. כך למשל תמונות בבית שלא תליתם עד כה, יכולות למלא את הקירות החשופים בביתכם ולהוות חלק מהבית ומעיצובו. תמונה ממוסגרת בסגנון וינטאג' תעשה את העבודה בצורה מושלמת.

כריות וגם סולמות

כריות, כיסויים, וילונות שלא השתמשתם עד כה, יכולים להוסיף גוון וחמימות בפינות שונות בבית וליצור פינות ישיבה המעניקות נוחות ואווירה מושלמת. גם אביזרים אחרים כמו סולמות, דרגשים או ארגזי אחסון, יכולים להפוך בן רגע לאלמנט עיצובי בבית. סולמות יכולים להיות אביזר בו תוכלו לתלות עציצים עם צמחי נוי בפינת החדר ולהאיר את המקום בתאורה נקודתית. ארגזי אחסון, יכולים להפוך למזנון בסלון בו תמקמו אותו באחת הפינות מתחת לטלוויזיה למשל ולהניח בו חפצי נוי מרהיבים המשתלבים היטב עם הסגנון והעיצוב הכולל.

תחשבו שונה

גם שימוש באביזרים משומשים כמו ספרים לא חייבים למצוא את מקומם רק על מדפים. על מנת ליצור עיצוב שונה ואווירה אותנטית ניתן להניח ערמת ספרים על שולחן פינתי עגול בפינת הסלון שניתן לכם מבית סבתא ויוצר אווירה מאד ייחודי של עיצוב ביתי מושלם. גם כלי מטבח וכלים בשימוש יום יומי יכולים להיות גם אביזרים ליצירת תחושת בית ולעיצוב ייחודי. כך למשל, על מדף ישן שלא בשימוש ניתן להניח צילומים שלכם, של הילדים, ההורים, סבא וסבתא, והאחים שלכם. שחור לבן או צבעוני במסגרת עתיקה שהשגתם, וכך לעצב את הבית בצורה מקורית וייחודית באווירת וינטאג' משלכם.

עיצוב הבית באווירה כזו או אחרת, הוא תהליך אין סופי שאופיו נבנה בעזרת כישרון היצירתיות והמקוריות שלכם. שימוש באביזרים משומשים בבית או שהשגתם ממקורות שונים בהחלט יכולים לעצב את הבית מחדש.לא חייבים תמיד לרכוש פריטים חדשים לעיצוב הבית. שוטטו, אספו חפצים שאתם אוהבים, ותנסו לשלבם בעיצוב הבית בסגנון שאתם אוהבים. אביזרים משומשים רבים יכולים לשנות את ייעודם ואתם תיהנו משינוי עיצובי ייחודי שיעניק מראה מחודש לבית לפי טעמכם האישי.