שילוב מדפים בעיצוב משרד

כיום, לאור שיפור הטכנולוגיות וזמינות חומרי הגלם השונים קיימים מגוון אפשרויות לעיצוב הבית או אפילו משרדים באמצעות מדפים המיוצרים מחומרי גלם שונים וכשלעצמם מעוצבים בעיצובים הניתנים להתאמה אישית בהתאם לעיצוב הכולל באותו החלל המיועד. מדפים תלויים, מדפי כוורות,מידוף קל / כבד ומגוון רחב, מתפקדים כריהוט מעוצב ואפקטיבי המשמש כחלק מהעיצוב הכולל וגם מעניק לכם אפשרויות ופתרונות אחסון יעילים.

עיצוב פתוח

 

הסגנון הפתוח, של שילוב מדפים בעיצוב משרד או כל חלל אחר, יוצר מראה מודרני ובעל ניחוח אחר. מדפים מעוצבים הם בין הפריטים הייחודיים, הניתנים להעמסה יחסית, מבלי שייצרו מראה עמוס, ויתרמו ליצירת מקומות אחסון נוספים, מבלי להוסיף ריהוט, הגוזל מקום מהחלל.הפתרון של שילוב מדפים מספק לנו את היכולת להתאים את העיצוב לגודל החלל ולהתאים את מבנה הריהוט לגודל ולמרחב העומדים לרשותנו.

למעשה, פתרונות המידוף לעיצוב משרד, בית או עסק מטרתם היא ליצור עיצוב מה שפחות עמוס ובעל מראה מרווח, בשונה מהמצב הקיים.אחת האפשרויות ליצירת אשליה כזאת, היא אפשרות החיסכון במקום וניצול השטח הקיים בחללים השונים באמצעות מדפים המותאמים לצרכים השונים. כך למשל מדפים לעסק, אשר בהחלט נותנים מענה ופתרון עיצובי לתצוגה מצד אחד של המוצרים השונים ומצד שני, כפתרון אחסון במיוחד אם מדובר בכמויות רבות של מוצרים ואביזרים שונים.

עיצוב המשרד

 

שילוב מדפים בעיצוב משרד או כל חלל אחר, מחייב חשיבה ותכנון מדויק כדי לתת מענה על מספר פרמטרים חשובים כמו: פתרונות אחסון, נראות אסתטית, התאמה לעיצוב הכולל, התאמה מבחינת עומס ומשקל, נוחיות ונגישות, גובה מיקום המדפים וביניהם, כמות המדפים הנדרשת, וסוג החומר ממנו עשויים המדפים. שילוב מנצח של מדפים בעיצוב הכולל בין אם מדובר במשרד או בעסק אחר הוא שיהווה עבורכם פתרון עיצובי ושימושי כאחד.

רגע לפני ההתקנה

 

חשוב לדעת בתכנון המדפים ושילובם מה העומק הנדרשושאנו מעוניינים בו. כיום מבחר המדפים המוצעים בשוק מיוצרים לפי סטנדרטים ותקנים התואמים תקנים אירופאיים ואפילו מדפים המגיעים מהמזרח מתיישרים לפי תקנים אלו. עם זאת, מגוון האפשרויות וזמינות חומרי הגלם והטכנולוגיות, מאפשרים לכם להזמין מדפים במידות לא סטנדרטיות כדי לתת לכם פתרון ומענה הן מבחינה עיצובית והן מבחינת פתרונות אחסון.

שילוב מדפים בעיצוב משרד הינם חלק בלתי נפרד מהסגנון העיצובי בו הם ממוקמים. הם אמורים לשרת את המטרות שלשמם הוצבו במקומם. קשת האפשרויות נעה ממדפי קיר גדולים, דרך פתרונות מבניים הרותמים את החלל עצמו לטובת שילוב המדפים, ועד יחידות מידוף עם ערך מוסף של עיצוב יצירתי ההופך אותם לאלמנט בסיסי בעיצוב הכולל. אין ספק, כי שילוב מדפים בעיצוב משרד או כל חלל אחר, מהווים פתרון יעיל לאחסון ועיצוב גם יחד.