כך תגדילו את סיכויי הזכייה במשחקי מזל

לעיתים רחוקות יותר הזכיה כפונקציה של מספר הטבלאות שמולאו והשקעה כספית גבוהה. בשנים האחרונות פותחו שיטות מילוי של טפסי לוטו, טוטו, ווינר וצ'אנס שאמורים להגדיל את סיכויי הזכייה במשחקי מזל אלה. אך כידוע מדובר כאמור במשחק של הסתברויות, ויד הגורל האקראית היא לרוב העליונה והיא זו שמעלה או מורידה את סיכויי הזכייה.

אנשים רבים המנסים את מזלם באופן קבוע וממלאים טפסים של משחקי מזל במטרה לזכות באחד הפרסים הגדולים, מודעים לעובדה כי מדובר בהשקעה כספית רבה ובידע מוקדם הנדרש להגדיל את סיכויי הזכייה. בשל הסיבות הללו, ומתוך הצורך והביקוש בקרב מהמרי המזל, נולד הפתרון האולטימטיבי למעוניינים להגדיל את סיכוייהם לזכות במשחקי מזל.

רוצים להגדיל את סיכויי הזכייה שלכם במשחקי מזל? בדיוק כפי שחוכמת ההמונים מייצרת את האנציקלופדיה הגדולה והטובה ביותר בעולם (ויקיפדיה), כך ניתן לסמוך על אותה חוכמת המונים כאשר מדובר גם במשחקי מזל. מילוי טפסים בפורמט קבוצתי הוא התשובה האולטימטיבית עבור כל שחקן. באופן זה ניתן גם לשחק חכם וגם להגדיל את סיכויי הזכייה.

הנה כמה יתרונות למילוי ושליחה של טפסים בצורה קבוצתית:

שירות אישי – מחויבות למצוינות בשירות לכל אורך הדרך.
זמינות ושקיפות מלאה – כל לקוח רואה נתונים בזמן אמת, הן במחשב והן בנייד.
נוחות מקסימלית – חיסכון משמעותי בזמן הגעה לדוכנים, ובנוסף נמנעת אפשרות של מילוי שגוי.
כמות גדולה של טופסי לוטו, טוטו, ווינר וצ’אנס – שילוב אולטימטיבי בין טפסים אישיים וקבוצתיים.

משחקי מזל בפורמט של "קבוצת רכישה" מבוססים על שיטות סטטיסטיות שפותחו במיוחד, וזאת כדי להגדיל את סיכויי הזכייה של המשתתפים. ככל שמתמידים בשיטה ושולחים יותר טפסים, כך גדלים הסיכויים לזכות לפחות בטופס אחד (אם לא בכמה מהם).

כיום ניתן להשתמש בשירותים ייעודיים למילוי טפסים קבוצתי במשחקי המזל השונים: טוטו, לוטו, ווינר וצ'אנס. הטפסים בדרך כלל נשלחים בצורה דיגיטלית בשם הלקוחות, וכל לקוח המצטרף לקבוצה נהנה מהאפשרות להגדיל את סיכוייו לזכות בהשוואה לשליחת טופס בודד (או מספר טפסים במקביל, וגם אז הלקוח מוגבל ביכולת הרכישה שלו מבחינת עלויות).

כמובן שכל זה לא חדש. משחקי מזל קבוצתיים נהוגים מזה שנים גם בארצות אחרות בעולם. בבריטניה למשל, כ-20% מהזכיות בפרסים הגדולים הן תוצאה של שליחת טפסים קבוצתית; בארצות הברית סכומי הזכיות המשותפות עומדים על מאות מיליוני דולרים. גם ישראל טומנת את ידה היטב בצלחת, וזאת באמצעות שירותי הגרלות משותפות בחברות דוגמת Playsmart ואחרות.

בסופו של יום המזל לא מחכה לאיש. כדאי לעשות הכול כדי להגדיל סיכויים.