קורסים שמתאימים לאמהות עסוקות

לימודי קורסים מקצועיים יעניקו לך תעודות הסכמה יוקרתיות, שיאפשרו לך לרכוש מקצוע מרתק ולהתקדם בסולם הקריירה. והכי טוב? מדובר על קורסים קצרים, שמתקיימים פעם או פעמיים בשבוע במסלולים נוחים שיתאימו בדיוק ללו"ז הצפוף שלך. עכשיו נותר לך רק לבחור לימודי קורסים מקצועיים  ואנחנו פה כדי להציג לך את הקורסים המבוקשים ביותר:

קורס מנהלת לשכה

מאחורי כל מנכ"לי/ת, בוס/ית או מנהל/ת מצליח/ה יושבים מנהלי הלשכה, עובדים חיוניים שפועלים להתנהלות התקינה של כל ארגון, חברה או משרד. עבודת ניהול הלשכה היא עבודה עמוסה, מלחיצה לעתים, הדורשת ידע עמוק בתחומי הארגון ויכולת למציאת פתרונות יצירתיים, קבלת החלטות בזמן אמת, יוזמה וייצוגיות. מנהלי הלשכה הם אלו שיוצרים את האווירה בסביבת העבודה ומהווים דמויות מפתח בכל משרד. בקורס מקצועי לניהול לשכה תלמדו היבטים מרתקים בתחומי הניהול, השירות והשיווק, יחסי ציבור, קבלת החלטות עסקיות, בניית תדמית וטיפוח יכולות הנהגה אסרטיביות. למידת הקורס תפתח לכן את הדלת למקצוע נדרש בכל מקום ובכל אזור בארץ.

קורס הנהלת חשבונות

לימודי קורסים מקצועיים פופולריים במיוחד הם הקורסים בהנהלת חשבונות. מדובר על מקצוע נדרש שניתן למצוא בכל חברה ובכל ארגון בכל גודל, הפותח את הדלת לקריירה עשירה ומעניינת. המקצוע הזה יתאים לכן אם אתן נשים מסודרות, מאורגנות, עם ראש על הכתפיים וחיבה למספרים. לרוב, לומדים שני קורסים בהנהלת חשבונות, קורס בסיסי וקורס מתקדם (סוג 1 וסוג 2). הקורסים האלו מעניקים כלים מקצועיים להכשרה בהנהלת חשבונות, וידע בתחומים כמו התהליך החשבונאי, מס ערך מוסף, עקרונות חשבונאיים, חשבונאות מעשית ועוד. חשוב לבחור בקורס הכולל הכנה לבחינות קבלת תעודת הסמכה מטעם משרד העבודה והרווחה, שכן מעבר הבחינה ייפתח לכן את הדלת לעולם התעסוקה שבחוץ, ולמקצוע מבוקש, מכובד ומעניין.

קורס חשב שכר

אם אתן כבר עובדות בהנהלת חשבונות, עובדות במחלקות שכר או במחלקת משאבי אנוש, ומחפשות קורס להעמקת הידע וקידום המיומנות המקצועית, קורס חשבי שכר עשוי להיות בדיוק בשבילכן, בעיקר אם יש לכן חיבה למספרים וחוש סדר טוב. מדובר במקצוע חשוב בכל ארגון במשק הישראלי המשלב אחריות רבה לתפקודו התקין של הארגון, תפקיד המורכב מהנפקת תלושי שכר לעובדי הארגון הפנימיים והחיצוניים וביצוע חישובי מס מורכבים. במהלך הקורס תלמדו בהרחבה תחומים כמו דיני עבודה, חוק ביטוח לאומי, הוצאות מוכרות, היכרות עם טפסים שונים וכן רכיבי שכר ותנאים סוציאליים. בסוף הקורס תוכלו לעבור מבחן חיצוני הנערך על ידי לשכת רואי החשבון, ולקבל תעודת הסמכה יוקרתית ונחשבת שתפתח לכם לא מעט דלתות בשוק העבודה.

קורס מנהלת חשבונות 

קורס מרתק נוסף מיועד לכל האמהות שכבר עובדות בתחום הנהלת החשבונות, ורוצות לקפוץ מדרגה ולשדרג את הקריירה. קורס מנהל חשבונות מדופלם (או "חשבונאי בכיר") הוא קידום משמעותי, שיהפוך אתכן לאוטוריטה בארגון בכל הקשור למערכת החשבונאית והפעילות הכלכלית של העסק. במהלך הקורס תתעמקו בנושאים חשובים ומורכבים כמו חשבונאות פיננסית, מיסים, חישובים מסחריים, חשבונאות ניהולית, תמחיר, דיני עסקים ועקרונות תורת המשק. הקורס מכין לבחינות הנערכות על ידי הוועדה המקצועית לבחינות מנהלי חשבונות בכירים, שבסופו מקבלים תעודת חשבונאי בכיר. תעודה זו מעניקה את הדירוג המקצועי הגבוה ביותר בעולם החשבונאות (פרט לראיית חשבון), ותפתח את הדלת לתפקידים משמעותיים, מתקדמים ובכירים בארגונים רבים.