מתחננים שתבואו – כל מה שצריך לדעת על ויזה לקנדה

בניגוד לארה"ב ישראלים הרוצים לבקר בקנדה אינם צריכים להשקיע מאמץ רב בקבלת ויזה לקנדה ותהליך ארוך ומתיש. מה שקנדה דורשת מישראלים הרוצים להיכנס למדינה הוא אישור תיירות אלקטרוני הנקרא ETA.

מתי מוציאים ויזה לקנדה?

ויזה לקנדה או מה שמכונה ETA הינו תהליך קצר הניתן להוציאו בצורה מקוונת והאישור יגיע אליכם בדוא"ל. אישור התיירות מאפשר לקנדים לדעת מבעוד מועד מי האנשים שאמורים להגיע למדינה. דרישה זו החלה רק בספטמבר 2016. תיירים ישראלים זוכרים שהגיעו בעבר לקנדה ללא אישור, ולכן לא מודעים לתהליך. עם זאת, לא כל ישראלי שמתכנן להגיע לקנדה מחויב בתהליך הוצאת ETA.

ההחלטה של הקנדיים מחייבת רק את מי שמתכנן להגיע לקנדה במטוס. תיירים הנכנסים לקנדה דרך ארה"ב אינם מחויבים לבצע הליך זה. באופן כללי הנפקת ויזה לקנדה או אישור ETA, הינו תקף ל-5 שנים או עד תאריך תום תוקף הדרכון שברשותכם. אם יש ברשותכם אזרחות נוספת, הרי שאתם פטורים מהוצאת ויזה לקנדה כמו אזרחי ארה"ב.

ויזה לקנדה תקפה לשהות בין 3 עד 6 חודשים בלבד. אך במקרים מסוימים, ניתן לקבל ויזה לקנדה שתקפה למשך יותר מחצי שנה. ויזת עבודה לקנדה תקפה לארבע שנים לכל היותר. אמנם מדובר בתהליך קצר יחסית אך חשוב לבצע אותו בצורה נכונה ומדויקת, כדי להימנע ממצבים לא נעימים בהגיעכם לביקור בקנדה.
קנדה, הינה מדינה ענקית ומגוונת. מחולקת לעשרה מחוזות, ובעלת חוקה ופרלמנט דמוקרטי ומונה כ- 30 מיליון נפש. קנדה חברה בארגון שבע המדינות המתועשות ונהנית מכלכלה שנחשבת לאחת היציבות והמתפתחות בעולם. קנדה נבחרה מספר פעמים על ידי האו"ם כמדינה בעלת איכות החיים הכי גבוהה בעולם. זו גם המדינה שמקבלת אליה מהגרים יותר מכל מדינה אחרת בעולם. הכלכלה היציבה מאפשרת לכם ליהנות מאיכות חיים ברמה גבוהה ובמחירים זולים במיוחד מהצרכים הבסיסיים ועד רכישת בתים וכו'.

תהליך קבלת ויזה לקנדה (ETA)

בתהליך הנפקת ויזה לקנדה כל שתצטרכו לעשות הוא להיכנס לאתר CIC, ושם תצטרכו למסור מידע אישי מפורט. לעיתים רחוקות תתבקשו גם לבצע בדיקה רפואית משלימה. במקרים בהם תבקשו ויזה לקנדה לתקופה העולה על חצי שנה כמו לצרכי עבודה. כמו כן הקנדיים ירצו שתאשרו לא מעט סעיפים המדברים על עבירות פליליות, פשעים בינלאומיים, וכו'. לאחר שתסיימו למלא את הטופס באתר, תוכלו לקבל את האישור המקוון בדוא"ל תוך מספר דקות ועד 72 שעות מרגע הגשת הבקשה.
לפרטים נוספים ובמידה ואתם מתכננים את הטיול הבא שלכם לקנדה, היכנסו לאתר כספי טורס ותוכלו ליהנות משירות אישי, אמין ואיכותי בתכנון הנסיעה שלכם.