איך לטוס בזול?

האם הזמנת טיסה, חייבת להיות עניין יקר? לא בהכרח. ישנם דרכים למצוא טיסות זולות. אחד מהמומחים בארץ, שגילו כיצד אפשר לטוס בזול, הוא ליאור צברי. ליאור, גילה את כל הסודות והטריקים להזמנת טיסות זולות. ליאור, החליט לא לשמור את הידע שלו לבד, אלא לחלוק את הידע שלו עם ציבור הגולשים. מפוסט בפייסבוק, הגיע ליאור לקבוצת פייסבוק המונה 50,000 חברים. בשלב הבא, הקים ליאור את האתר :סחבוק:. באתר, ימצאו לך תוך 12 דקות טיסות בזול.

מה עוד מכיל האתר "סחבוק"?

מטרת האתר, היא לסייע לכם לאתר טיסות בזול. האתר מתחלק ל3 חלקים:

בחלק הראשון: בחלק הראשון, ישנה אפליקציה לאיתור טיסה זולה. אתם מזינים את יעד הטיסה, תאריך הטיסה, ומספר הטסים. אתם מקבלים תוך 12 דקות, מידע על טיסות זולות במיוחד.
חלק 2:מנוע חיפוש של טיסות זולות במיוחד.
חלק 3: מוצגת רשימה של יעדים. אתם בוחרים יעד, ומחפשים טיסה זולה, מהרשימה שמופיעה.

מה מקורות המידע של הנהלת האתר?

הנהלת האתר אינם קוסמים. הנהלת האתר, עמלים קשה, על מנת להשיג מידע על טיסות מוזלות. את כל המידע שליקטו, מרכזים באתר "סחבוק".

אנו נביא לכם טיפים, המסייעים להנהלת האתר לאתר לכם טיסות מוזלות במיוחד:

באיזה עונה הטיסה? אם אתם רוצים חופשה בחו"ל, אך אינכם לחוצים על חופשה בקיץ, אתם יכולים לבחור תאריכי טיסה בחורף. ישנם תקופות בחורף, בהם מחירי הטיסה זולים. עליכם לאתר את המועדים הללו, ולהזמין בהם טיסה.
כדאי להכיר את היעדים הזולים ביותר: בכל עונת טיסות, ישנם יעדים זולים יותר, וישנם יעדים יקרים יותר. חשוב להכיר את היעדים הזולים בעונה. לשם כך, יש להיכנס לאתרים שיציגו לך את יעדי הטיסות הזולים ביותר.. כדאי לכם לאמץ כמה יעדי טיסה זולים, ולהזמין אליהם טיסות.

כמה משקל אתם סוחבים? לפעמים, מחיר הטיסות, מושפע מהמשקל אותו אתם סוחבים. ישנם חברות תעופה, המציעות כרטיסים זולים במיוחד, אך מתנות את המחיר במשקל אותו אתם נושאים. לכן, מומלץ לכם להזמין את הטיסות הללו, ולהתארגן בהתאם. אפשר תמיד למצוא פתרונות יצירתיים, כיצד לשאת אתכם מזוודות רק במשקל בו תעריף מחיר הכרטיס נמוך.
לא לפחד מחניות ביניים:חניית ביניים במהלך הטיסה, יכולה להיות נחמדה ומעניינת. אבל בעיקר- חסכונית לכיס. פעמים רבות- טיסות עם חניית ביניים, זולות יותר מטיסות ישירות. לכן, תוכלו פעמים רבות לטוס לאותו יעד במחיר זול יותר, בטיסה הכוללת חניית ביניים.
חוכמת ההמונים- קבוצות באינטרנט: הדרך הטובה ביותר כיום להשיג מידע, היא חכמת ההמונים. בקבוצות, כל אחד משתף את השני במידע. כך, שמפעילות והסתכלות על התכתובות בקבוצות, אפשר לקבל מידע איכותי על טיסות זולות במיוחד.

להפריד בין כרטיס ההלוך, לכרטיס החזרה: לא תמיד כדאי לרכוש כרטיס "הלוך- חזור". לפעמים, אפשר להשיג כרטיס חזרה לארץ, במחיר זול יותר, מאתרי אינטרנט שונים.

ליאור צברי- רוצה להוביל את תחום הטיסות הזולות:

לליאור צברי, יש חזון להוביל את תחום הזמנת הטיסות הזולות. להיות מספר 1 בארץ בתחום. להרחיב את פעילות קבוצת הפייסבוק, ואת המשתמשים באתר. להיות חברה מספר 1 בארץ, במתן טיסות זולות, ודילים זולים של חופשה.