הסמארטפונים הכי חדשים ומומלצים

 

החברות המובילות בשוק לא מפסיקות לחדש ולהציע לכולנו מכשירים ניידים מדהימים. עם יכולות גבוהות יותר, עיצוב חיצוני יפה יותר, מעבדים חזקים יותר ומצלמות משוללות יותר. בדקנו עבורכם כמה מהסמרטפונים הכי חדשים והכי מומלצים בשוק. קבלו הצצה למכשירי הדגל של אפל, סמסונג ושיאומי.

מכשיר הדגל של אפל

את הסקירה שלנו אודות סמארטפונים חדשים ומומלצים אנו מתחילים באופן טבעי עם מכשיר הדגל של אפל. לאחרונה החלו בחברה לשווק את דגם ה-iPhone Xsשמגיע בכמה וכמה תצורות לבחירה. אז מה יש לנו לומר על המכשיר הזה? קודם כל, הוא מוצע בגרסה גדולה במיוחד (Xs מקס), כאשר מאפל הודיעו שתחת מותג זה יגיע המסך הכי גדול אי מפעם של סמארטפון מתוצרתה ("6.5). ראוי לציון כי המכשיר מצויד בזכוכית אחורית שמאפשרת הטענה אלחוטית, פלוס גדול ושכלול ענק. בדקנו וראינו שהמכשיר גם נטען בצורה מאוד מהירה, ללא ספק עוד סיבה להמלצה. המכשיר עמיד באופן ראוי לציון, ניתן אפילו לטבול אותו בתוך מכל מים והוא יצא ללא שום נזק או פגיעה. גם מבחינה מכאנית, הוא עמיד ביותר. כל זאת, כמובן מעבר לעובדה שדגם Xs הוא כיום בעל המעבד הכי טוב, הכי מהיר והכי המוצלח שיצא עד כה מבית חברת אפל.

מכשיר הדגל של סמסונג

מכשיר הדגל החדש והמומלץ ביותר של סמסונג הוא ללא ספק סמסונג S10+. בדומה לחדש של אפל, גם המכשיר הזה ניכר בעיצובו המרהיב והאיכותי. מכשיר חלק ובעל תצוגה משופרת ומעולה. מערכת זיהוי טביעת האצבע הועברה למסך, בניגוד לדגמים קודמים שבהם המיקום היה מאחור. גם דגם זה מגיע במידה גדולה, כאשר גודל המסך הינו "6.4. אי אפשר בלי כמה מילים על המצלמה, ששופרה ומציעה לצד רזולוציה מרהיבה גם שדה ראיה מורחב. המכשיר מתאים לטעינה אלחוטית ואפשר בעזרתו גם לטעון סמארטפונים אחרים או את האוזניות האלחוטיות שלכם. המעבד של המכשיר, כך על פי חברת סמסונג, הפך להרבה יותר מהיר, עם שיפור של יותר מ-25 אחוזים. גם זיכרון RAM מרשים במיוחד, ואין שום סיבה להתלונן (8 GB).

מכשיר הדגל של שיאומי

מכשיר הדגל המומלץ של שיאומי הוא לא אחר מאשר Mi 8 Pro. אז מה יש לנו לומר על המכשיר המומלץ הזה? קודם כל, זהו מכשיר ללא ספק מרהיב מאוד. בחלקו האחורי הוא ניכר בזכוכית שקופה שמעניקה לו חזות היי טק בולטת ובלתי נשכחת. על פי חברת שיאומי, הוא מצויד ב-GPS ייחודי, כפול, שמעניק דיוק שלא היה כמוהו. המכשיר מרגיש מאוד נוח לאחיזה ומשקלו נמוך. מנגנון טביעת האצבע רגיש למגע ונמצא מלפנים. למכשיר מעבד מאוד חזק וגם המצלמה זוכה לשדרוג נאה. 12 מגה פיקסל למצלמה קדמית ואפשרות מובנית להוספת אפקטים ושימוש באינטליגנציה מלאכותית. גודל המסך "6.21.