עיצוב בית מושלם בעזרת אלומיניום

אחד היישומים הכי טובים של האלומיניום הוא בתחום חלונות הבית. לאחר שטרנד החלונות הבלגיים כבש את אופנת עיצוב הבית הוא השתלב היטב גם כאן וכיום ניתן להשיג חלונות רגילים או חלונות בלגיים איכותיים ומעוצבים המשלבים אותו.
האלומיניום הינו חומר קל וגמיש וניתן לעבד אותו לכל צורה וגודל וליהנות מחלונות גדולים ומעוצבים, קלים להסטה, לפתיחה ולסגירה ועמידים בכל מזג אוויר, נשמרים לאורך שנים ובעיקר נראים טוב.

איך להשתמש באלומיניום בצורה נכונה בבית

עיצוב הבית בעזרת אלומיניום בא לידי ביטוי בעיקר בשילוב חלונות בלגיים, אך לא רק – ניתן להיעזר בו גם בהתקנת פרגולות, גגונים ואלמנטים נוספים.
חלונות עם פרופיל בלגי הם סוג החלונות האיכותיים והמעוצבים שנכנסו חזק מאוד לתחום עיצוב הבית בשנים האחרונות תודות ליתרונות הרבים שהם מספקים – חלונות בלגיים הם בעלי דפנות עבות יחסית, עשויים מאלומיניום או ברזל (שהוא חומר כבד יותר ומחליד)
חלונות בעלי פרופיל הבלגי ידועים מאוד בחוזקם, גמישותם ועמידותםלאורך זמן. בנוסף לכך חלונות בלגיים אינם מחלידים, לא נסדקים או מתקפלים ואינם מתכלים מהר.
בשילוב עם מסגרת אלומיניום (שהוא כשלעצמו כאמור חומר עמיד וגמיש), חלונות אלה עומדיםבכל מזג אוויר ושומרים על צורתם בקור ובחום בקלות.
כמו כן הם מספקים אטימות אופטימלית וניתן להשיג אותם במגוון צבעים וצורות ולשלב אותם בכל חלל, לקבלת מראה מרהיב ופתוח המאפשר חדירת אור מרבית לבית ומראה שמשדרג כל סלון או חלל עבודה.

אלומיניום בגינה ובמרפסת

הוכחה נוספת לעמידותו ולחוזקו של האלומיניום מגיעה מתחום מטבחי החוץ:
בשנים האחרונות בתים רבים מוסיפים לגינה או לחצר שלהם מטבח חוץ, כאשר מטבע הדברים מטבח חוץ חייב להיות עמיד הרבה יותר ממטבח פנים ובמיוחד בישראל בההשמש חזקה במשך ימים רבים אך יש בה גם חורף וימים גשומים. הבחירה של המעצבים בבניית מטבח חוץ שלם מאלומיניום מצביעה על חוסנו.
כמובן שניתן לשלב את האלומיניום במגוון פריטים נוספים כמו פרגולות וגגונים לחצר וליהנות מיתרונותיו הרבים כמו גם מהעיצוב שאפשר לקבל בעזרתו.

כדאי לדעת

לא אחת אנשים בוחרים לוותר על האלומיניום כפרגולה מכיוון, שהם מעדיפים את היופי של העץ. אבל עץ, דורש יותר תחזוקה והוא נשחק מהר יותר מאלומיניום. אם אתם חושבים שאי אפשר לרקוד על שתי חתונות בנושא הזה, אז תשמחו לדעת שדווקא אפשר. כיום ניתן להשיג פרגולות דמויות עץ וכן להנות מהיתרונות של כל אחד מהחומרים.