כך תבחרי תיק גן איכותי לילדך

הכללים לבחירת תיק גן איכותי

עשרות חברות מציעות תיקי גן מעוצבים לילדים במגוון של דגמים וכל אחד מהם יפה יותר מהשני. בחירת הדגם היא לחלוטין עניין של טעם, וכאן אין לנו שום כוונה להתערב, אבל היתרון הגדול של תיקים מעוצבים הוא שהעיצוב שלהם לוקח בחשבון גם את כל המטרות הפרקטיות של המוצר. וכאן אנחנו דווקא נשמח לעזור, ולהזכיר לכם מה הדברים שתיק הגן המעוצב שלכם חייב לכלול:

  1. קל וחומר – ישנם לא מעט תיקי גן יפהפיים עשויים מבד שפשוט ידרשו מכם לקנות אותם, אבל אם אתם חושבים לטווח רחוק, כדאי כרגע להישאר עם תיקים העשויים מחומר סינתטי כלשהו, כמו למשל פלסטיק או ניילון. אתם הרי כבר יודעים שניקיון והילד שלכם לא הולכים יחד – בד אמנם אפשר לכבס אבל ניילון אפשר פשוט לנגב. תיקי הניילון הם לרוב גם קלים במיוחד, שיקול חשוב נוסף הן עבור כתפיו של הקטן והן עבור הכתפיים מלאות המשא שלכם.
  2. כיסים כיסים כיסים – כל תיק גן מעוצב כולל מספר רב של כיסים שנועדו להקל על החיים של כולכם. תא קטן בשביל להשאיר מפתח לסבא או סבתא שבאים לקחת את הילד מהגן, בלי לחשוש שיאבד או ייפול, תא צדדי לבקבוק מים כי אתם צריכים כל דבר שיזכיר לו לשתות, תא נפרד לבגדי החלפה ולאוכל, וכדומה.
  3. ידיות – ככל שהתיק ישב על כתפיו של הילד בפחות נוחות, כך אתם תצטרכו להיות אלה שמחזיקים אותו. אם אתם רוצים תיק עם אחיזה מושלמת בכתפיו של הילד, כדאי לוודא שהכתפיות עשויות מפוליאסטר.
  4. גודל – התיק צריך להיות מספיק גדול לאוכל, בגדי החלפה, בקבוק, ויצירות מזדמנות שהילד מחזיר מהגן, אך חשוב שלא יהיה גדול מדי כי אז יהיה כבד ולא נוח לשאת אותו על הגב. אורך של 30 סנטימטרים ורוחב של כמה סנטימטרים פחות יהיו המקסימום שכדאי לכם להגיע אליו.

אל תשתעבדו לטרנדיo

 

הטרנדים הלוהטים יככבו על המדפים ויפתו אתכם מאוד, שימו לב שהבחירה שלכם היא גם פרקטית ולא רק אופנתית. תיק עם תא אחד בלבד, למשל, יכול להיות יפהפה ולשאוב קריאות התפעלות מכל ההורים בגן, אבל ישאב מכם גם את כל הסבלנות כשתחפשו שעות אחר כל פריט קטן. וודאו שאתם רוכשים תיק איכותי, שימושי וחזק שילווה אתכם בסטייל מושלם אבל גם בנאמנות ועמידות.