המדריך המלא לעיצוב משרד יוקרתי ומודרני

בחירת הצבע

אם אתם רוצים לשדר יוקרה ובעיקר אם המשרד שלכם עוסק בתחומי המשפט או הכלכלה, חום או שחור יכולים להתאים לו. אם אתם מחפשים אוירה נינוחה, צבעים בהירים וקו עיצובי מינימלי הם מה שמתאים. אך אם המשרד הוא צעיר ודינאמי ועוסק גם בתחום כזה כמו גאדג'טים לדוגמא, אתם חייבים להכניס בו יותר צבע ושהוא יהיה תוסס וססגוני. ניו אייג'יות לא הולכת עם לבן ואתם צריכים לבחור צבעים שמחים יותר, גם בקירות.

חלל העבודה

חלל עבודה במשרד מודרני יכול להיות מעוצב בשני אופנים. אם החברה או העסק רוצים להדגיש את ההיררכיה ולעשות הפרדה ברורה בין העובדים והנהלה, המשרד צריך להיות מתוכנן עם הפרדה בין חללי העבודה. אם לא, הוא צריך להיות מתוכן פתוח יותר, במן חלל עבודה אחד גדול בו כולם רואים את כולם ומפרים את כולם במהלך יום העבודה. צריך להיות בו שילוט פנים שמוסיף מוטיבציה לעובדים ומכוון את מי שלא מכיר את המשרד (בעיקר אם מדובר על משרדים גדולים ומסועפים)

חדר הישיבות

כל משרד שמכבד את עצמו ושמקיים ישיבות צוות או מקיים פגישות עם לקוחות, משקיעים או כל אדם חיצוני אחר, צריך חדר ישיבות גדול ונוח. הוא צריך להיות מאובזר במיטב האיבזור המודרני מה שמתייחס בעיקר למחשב, מסך גדול וכל מה שמסביב. בשביל שהוא יהיה נעים לשהייה בו כדאי שיהיו בו לפחות שני חלונות גדולים שנשקף מהם נוף.

המטבח

המטבח או חדר האוכל, צריכים להיות מתוכננים כך שיהיה בהם מספיק מקום ושהם יהיו נוחים ומרווחים, שיאפשרו לעובדים לשתף האחד את השני בחוויות שלהם , להפרות האחד את השני ולאפשר להם מנוחה ראויה של כמה דקות. הם צריכים להיות בצבעים שמחים אך לא מידי, הם צריכים להיות מאובזרים במיטב המיכשור החשמלי וצריכים להיות נעימים.

עיצוב המשרד – כרטיס הביקור של העסק

משרד חייב להיות מעוצב לאחר חשיבה והתאמה של העיצוב לעיסוק שלו, למיתוג שלו ולמטרות שלו. זה אולי המקום שהכי חשוב להשקיע בו, מכיוון שעיצוב המשרד בצורה נכונה, ישפיע ישירות על הפעילות בו ועל ההצלחה שלו.