העולמות הכי מעניינים שאתן מפספסות

עבודה מהבית

הרבה נשים מחפשות אחר השילוב המושלם שבין בית לעבודה ועל כן רבות מחפשות אחר עבודה מהבית, או לפחות אחר עבודה גמישה שתאפשר להיות כמה שיותר עם הילדים. אי לכך, שווה להיכנס אל אתר נדל"ן ולבחון אלו קורסים קיימים בתחום ואלו אופציות תעסוקה הם מניבים. כך למשל קורס תיווך עשוי להוביל להכנסה נאה ואילו קורס יזמים ילמד כיצד תופרים עסקה משמעותית. מעולם לא דמיינתן שאתן מתברגות לעולם הנדל"ן? אל תמהרו לשלול!

מאמאצחיק

אם נעשה מעבר חד לעולם הפנאי, נזכיר את פייסבוק – עולם תוכן שהרבה נשים מצויות בו, אך גם הרבה נשים מחליטות שזה לא בשבילן, ולו כי אין להן זמן מיותר עבור בטלה. ובכן פה נציין שהכול מובן, אך יש קבוצות בפייסבוק שחייב להכיר, קבוצות שמיועדות לאימהות שמבקשות לקטר על הבעל והילדים ובעיקר לצחוק מכישלונות. הכירו את קבוצת "מאמאצחיק" שמחזיקה ב123 אלף חברות. בקבוצה הזו תוכלו לכתוב כל שתרצו, מלבד ביקורת על אימהות אחרות. מכאן שאם אתן מבקשות זריקת צחוק לאחר יום מתיש, פשוט תגלשו לשם – יהיה מצחיק!

ריצה

אתן מסתכלות בהערצה על נשים שרצות ואז מביטות במראה ולוקחות עוד עוגייה? ובכן אל תוותרו על העוגייה, אך גם אל תוותרו על החלום לעשות ספורט, גם אם מרגישים שמקבלים התקף לב לאחר דקה של ריצה. אם רק תבדקי, את עשויה למצוא שסמוך למקום מגורייך מתגבשת קבוצה של בנות עבור הליכה/ריצה משותפת. עם מעט התמדה ונעלי ריצה טובות וגם את תהיי אחת מאותן נשים שאומרת לבעל ביי בערב ונפגשת עם חברות בשכונה.

טיולי העצמה לנשים

את אוהבת לטייל בעולם אך לא מצליחה לסנכרן זמן עם בן הזוג, או עם החברות הקרובות, ואילו לטייל לבד זוהי כלל לא אופציה? הכירי טיולים מאורגנים שמיועדים רק עבור נשים. מדובר בטיולים שמציעים לחוות תרבויות חדשות ולהגיע ליעדים מרהיבים, אך בין היתר גם מדובר בטיולים שנועדו להעצים אותנו כנשים, כי יש משהו בחיבור הנשי שהוא חזק, מרגש ונכון. בנקודה זו ראוי לבחון האם את מעדיפה טיול אתגרי, טיול שאנטי וכדומה – ההיצע קיים!

חוגים לנשים

כשהיית ילדה חלמת להיות בלרינה, ציירת, שפית, או אפילו סופרת? ובכן חוגים אינם מיועדים רק לילדים, אלא גם עבור מבוגרים קיימים מגוון חוגים נהדרים. עברי על ההיצע ותבחרי מה מתאים לך – מבחינת עניין, מיקום, עלות וזמן, כאשר כפי שציינו בהתחלה, זמן דומה לכסף – זמן מייצרים!

הדבר הבא

אם אתן שקועות כרגע במחשבות אודות הדבר הבא שאתן עומדות להכיר ולנסות, אנו את שלנו עשינו. הרבה פעמים צריך לנער אותנו מעט, על מנת שנבעיר מנועים ונצא לדרך חדשה, ואם נצטט את ד"ר סוס: "אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים"!

 

 

 

 

#MeTooהעצמת נשיםנשים