טיפים לברכה מושקעת ליום הולדת

חשבו על אופיו של האדם החוגג

ברכות ליום הולדת עם מסר אישי יעברו ישירות לקופסא מיוחדת ישמרו למשך שנים רבות. כדי להפוך ברכות לימי הולדת לאישיות, חשבו על אופיו של האדם שאתם כותבים לו: האם הם אוהבים לצחוק? מה הדברים שהם אוהבים? מה הדברים שהם מייחלים לעצמם ולא אומרים בקול? כאשר תענו על השאלות הללו, תוכלו לכתוב ברכה מושקעת ליום הולדת שתגרום לחוגגים להתרגש.

כתבו על חוויה אישית משותפת

במערכות יחסים בין חברים ובני משפחה יש רגעים מיוחדים שלא ניתן לשחזר. הרגעים הללו מקרבים בין שני הצדדים וגורמים להם להבין דברים חדשים אחד על השני. כדי לכתוב ברכה לחברה טובה למשל, חשבו על חוויה מיוחדת שחלקתם שאתם אוהבים להיזכר בה. כאשר אתם כותבים ברכה לחברה או חבר מהסוג הזה, הוסיפו מה למדתם וכיצד החוויה קירבה ביניכם.

הזכירו את השנה החולפת

ימי הולדת הם זמן מצוין לחשבון נפש היזכרות בחוויות של השנה החולפת. ברכה טובה ליום הולדת תכיל אירועים משמעותיים מהשנה החולפת שיגרמו לחוגג/ת להיזכר בחיבה במה שהם עברו. "רשימת המכולת" הזו תאפשר לחוגגים להסתכל בברכה ולהיזכר בכל החוויות הנעימות שלהם במהלך חייהם.

הכניסו בדיחות קטנות על גיל

ציון של אירועים משמעותיים וחוויות שונות עשוי לגרום לברכות להישמע רציניות ומעט נוקשות. כדי "לשבור" את הטון הזה, הכניסו בדיחה קטנה על גיל או בדיחה פנימית קטנה שרק אתם והצד השני תבינו. "אתה בחצי הדרך ל-50!", "עוד עשור לפנסיה!" משפטים מהסוג הזה ייתנו טון קליל לברכת יום ההולדת שאתם כותבים ויגרמו לחוגג/ת ליהנות במיוחד מהקריאה.

כתבו ברכה בחרוזים

אם אתם לא מצליחים לכתוב משפטים ארוכים ומלאי רגש, אתם יכולים תמיד לפנות לכתיבה בחרוזים. חמשירים קצרים וברכות בחרוזים יכולות להפוך ברכות ליום הולדת משעשעות ומיוחדות, ותוכלו לכתוב אותן בקלות עבור ימי הולדת וגם אירועים משמחים אחרים.

הכינו כרטיס בעצמכם

מלבד המילים האישיות, אתם יכולים לכתוב ברכת יום הולדת מושקעת בתוך כרטיס שהכנתם. אם יש להם חוש יצירתי, הכינו כרטיס ברכה עם קישוטים שמתאימים לאדם שחוגג יום הולדת. תוכלו גם להדפיס תמונות של שניכם יחדיו ולהדביק אותן על כרטיס הברכה כדי להעניק להן נופך אישי.

רכשו כרטיסי ימי הולדת מיוחדים

אם אתם לא יודעים כיצד לקשט כרטיסי ברכה או פריטים אחרים, רכשו כרטיסי ברכה מיוחדים. כיום ישנן ברכות תלת מימדיות, ברכות עם תמונות הומוריסטיות, ברכות עם עיטורים ייחודיים ועוד שלל כרטיסים שניתן למצוא בחנויות ייעודיות. אמנם לא תכינו את הכרטיס, אך המילים בפנים יהיו שלכם וזה הפרט החשוב ביותר בברכות ימי הולדת.