ליסינג פרטי – למה זה יכול להתאים לנו

עם הזמן תחום הליסינג התפתח למספר כיוונים. ראשית, יכולנו למצוא אותו בעוד תחומים ולא רק בתחום הרכב, שנית, יכולנו למצוא עסקאות ליסינג גם בשוק הפרטי, כלומר ללקוחות פרטיים ולא רק ללקוחות עסקיים. מן הסתם, זה נועד בשביל להרחיב את היכולות של חברות הרכב להרוויח.

ליסינג פרטי זו אחת מהשיטות הפופולאריות ביותר כיום לביצוע עסקאות רכב. לא מעט לקוחות בשוק הפרטי בוחרים לבצע עסקה שכזו, מטעמים שונים, ולעיתים קרובות הם בוחרים לבצע עסקאות כאלה לאורך שנים. כך הם חוסכים לעצמם הוצאות כבדות ונהנים מתנאים אטרקטיביים לא רק בעצם ביצוע העסקה ובתנאי התשלום, אלא בכלל בכל דבר שקשור כך או אחרת לטיפול ושירות ברכב.

לפני שנסביר מדוע ליסינג פרטי היא עסקה משתלמת עבורנו, חשוב להדגיש, אם אנחנו בוחרים לבצע סוג עסקה שכזה, מוטב שאנחנו נבצע קודם לכן סקר שוק מקיף בשביל לדעת אצל איזו חברה נכון לנו לבצע את העסקה, מה בדיוק החברות השונות מציעות לנו, בין אם זה בכל מה שקשור לתשלום ובין אם זה בכל הקשור לתנאי העסקה באופן רחב וכמובן בכל מה שקשור לשאלת הטיפולים והשירותים ברכב.

מדוע משתלם לנו לבצע עסקת ליסינג

כשאנחנו קונים רכב בשוק הפרטי, עומדות לרשותנו כמה אופציות. אנחנו יכולים לקנות את הרכב במאה אחוז, ולהיות אחראים עליו לגמרי, כאשר אנחנו גם נוכל למכור אותו בבוא העת בעצמנו ולקבל את הכסף מעסקת המכירה. אופציה אחרת היא לקנות רכב, לשלם עליו מדי חודש סכום מסוים, פלוס מקדמה בתחילת העסקה, וכעבור זמן מסוים להחליט האם אנחנו רוצים לקנות את הרכב או לבצע עליו טרייד אין שיאפשר לנו לקבל רכב חדש.

עסקת ליסינג, למעשה, מספקת לנו את האופציה השנייה, כלומר מצד אחד הרכב אומנם לא שייך לנו במאה אחוז, אך אנחנו לא נדרשים לשלם עליו את כל הסכום, אלא רק מקדמה פלוס סכום חודשי קבוע, כאשר בשלב מאוחר יותר, על פי החוזה, אנחנו יכולים להחליט האם לממש את העסקה ולשלם את היתרה או למכור את הרכב לחברה ולקנות בסכום מופחת רכב חלופי, חדש יותר.

מעבר לכך, החברה מספקת לנו מגוון שירותים וטיפולים שמאפשרים לנו גם לשמור על הרכב, וגם לחסוך זמן, כסף ולא מעט כאבי ראש.