חללי עבודה משותפים – מה חשוב שיהיה בהם?

מרחב עבודה משותף:

חללי עבודה משותפים נועדו על מנת לתת מענה לעצמאים ויזמים כמו מקימי סטארטאפים, אנשי הייטק וכדומה. החלל מכיל בתוכו את כל הנדרש עבור העובדים בכדי לעבוד ולהתקדם בתחומם. לחללי עבודה משותפים יתרונות רבים החל מהיותם מכילים את כל הציוד והאמצעים הנדרשים ועד להיותם משמשים כמרחב משותף המפגיש בין אנשי מקצוע שונים הזוכים להפריה הדדית, יצירת שיתופי פעולה והשראה אחד מהשני.

חסכון כלכלי:

נוסף ליתרונות הרבים של חללי עבודה משותפים, חללים מעוצבים באופן מקצועי, מייצרים חסכון גדול במשאבים. במקום שכל אחד ימצא עצמו במשרד מבודד עליו הוא משלם שכירות גבוהה מדי חודש, החללים מיצרים מרחב עבודה בעל עלויות נמוכות. כחלק מכך, ניתן לחסוך סכומים גבוהים על ציוד ומכשור טכנולוגי הדרושים ליזמים על מנת להתקדם בפרויקטים השונים, אלו נמצאים בחללי העבודה.

עיצוב חללי עבודה משותפים:

אמנם הרעיון ביצירת חללי עבודה משותפים הוא פתרון אולטימטיבי עבור רבים, אך עם זאת, עיצוב חללי עבודה משותפים מהווה  גורם ומרכיב משמעותי ביצירת חללי עבודה ברמה גבוהה אשר יתנו מענה מקיף וכולל לצרכים השונים. למעשה, חללי עבודה המעוצבים באופן הנכון הופכים למקום עבודה שאין לו תחליף.

 

מה חייב להיות בחלל העבודה?

חלל עבודה מועדף יהיה חלל המכיל את כל המרכיבים ההכרחיים יחדיו, כאשר הוא תוכנן בקפידה על ידי איש מקצוע – החלל חייב להכיל מדפסות, מקרנים, לוחות עבודה חכמים, פינות ישיבה, אינטרנט זמין, כסאות ארגונומיים אורטופדים התומכים בישיבה ממושכת, חדרי ישיבה וכדומה.

לצד כל זאת, גורמים אלו צרכים להיות מתוכננים נכון מבחינת העיצוב כך שישתלבו באופן הרמוני ומותאם. חלל עבודה מקצועי המעוצב נכון, מכיל חדרי ישיבה חכמים, כסאות ושולחנות מאובזרים, פינות בהם ניתן לדבר בקול מבלי שיפריע לסובבים וחללים בהם ניתן לעבוד בשקט ולהתרכז מבלי שיפריעו הסובבים.

 

חללי עבודה מעוצבים תורמים להתפתחות מקצועית והצלחה העסקית!

עיצוב מרחב הוא תהליך מורכב וכאשר הוא נעשה באופן הנכון התוצאות מבטיחות. אמנם בעבר רבים העדיפו את העבודה מהבית, כשלא צריך להתניע את האוטו או להתלבש בבוקר. יחד עם זאת, היציאה מהבית אל מתחם עבודה היא משמעותית מאוד עבור רבים וחשובה להתפתחות וההצלחה בעתיד.

חללים המעוצבים בטיב טעם נועדו במיוחד על מנת לתת מענה לצרכי העבודה של יזמי הייטק, סטארטאפים ועוד ולכן, מעוצבים כך שיתנו מענה מקיף וכולל לכל הצרכים. מלבד המשרדים המעוצבים בהתאמה לעבודה, בחללים, ישנם פינות קפה ומזון בהם אפשר לצאת להפסקת התרעננות. הזדמנות למפגש בין יזמים מייצרת נטוורקינג פורה ומובילה להצלחת שיתופי פעולה עסקיים.  כשיש מרחב המכיל את כל מה שצריך אפשר להתחיל לעבוד!