מה באמת עדיף: חתונת צהריים או אירוע ערב?

חתונת צהריים: תאורה טבעית 

היתרון הגדול ביותר בבחירת מקום לחתונת שישי בצהריים, הוא יתרון התאורה. אין ספק שהתאורה הטבעית משרה אווירה מופלאה, רכה ונעימה מאוד, ואם נודה באמת – היא גם מחמיאה יותר בתמונות. השמש הופכת את האירוע לפוטוגני במיוחד, ובזכות השעה הנוחה גם בני הדודים והאחיינים הצעירים יכולים להגיע וליהנות מכל רגע. חוץ מזה, אירוע מהסוג הזה מתהדר בתפאורה נהדרת, עם עצים ירוקים שזוהרים במלוא הדרם, וכולם רעננים יותר בשישי בצהריים, מה שאומר שהאירוע המשמח יכול להימשך קצת יותר. זאת בהשוואה לאירועי ערב באמצע השבוע, כשכולם ממהרים לשחרר את הבייביסיטר ולהספיק לישון לפני שצריך לחזור לעבוד.

חתונת ערב: מסיבת ריקודים סוחפת

אירועי ערב מאופיינים, לרוב, במסיבה של ממש. אם אתם רוצים להפיק אירוע שבו המוזיקה והיין מככבים, זה בדיוק האירוע מבחינתם. בפועל מדובר באירוע שונה למדי מזה שיתקיים בשישי בצהריים. כך, אם האירוע בשישי בצהריים מזכיר קצת יותר קוקטייל חגיגי וססגוני, אירוע הערב מאופיין במסיבת ריקודים גדולה למדי. גם תפריט האוכל יהיה מעט שונה, והקונספט כולו פשוט שונה. השאלה היא האם אתם רוצים להפיק אירוע עם רחבת ריקודים מלאה, אלכוהול בשפע וחגיגות עד השעות המאוחרות של הלילה – או לא.

אז איך בוחרים את האירוע המתאים?

חתונת שישי בצהריים נחשבת, גם היום, לאירוע שונה וייחודי. הסיבה הפשוטה היא שאירועי הערב עדיין נחשבים לאפשרות הקלאסית והמבוקשת יותר. דרך טובה לבחור את החלופה המתאימה לכם היא להגדיר את הציפיות ואת ההעדפות שלכם, ולהתייעץ עם מפיק חתונות או עם בעלי האולם שבו אתם משתוקקים להינשא. יחד תוכלו להגדיר את אופי האירוע (קוקטייל או מסיבת ריקודים), את האווירה ואפילו את העיצוב. אם אתם רוצים להפיק אירוע רומנטי ומרגש באווירה נעימה ועם תאורה טבעית ככל האפשר, שישי בצהריים היא ככל הנראה האפשרות המושלמת עבורכם. כמובן שכל הפרטים האחרים יושפעו ממנה – מבחירת שמלת הכלה וחליפת החתן, ועד לתפריט.