מנהלים את הדוד וחוסכים בהוצאות

ראשית, הקדמה קצרה אם יורשה: בשנים האחרונות "טרנד" הבית החכם החל לחדור אל חיינו, בין אם כרוח סערה בה אנשים החלו לבנות בתים חכמים מלכתחילה לבין אם על ידי התקנת מערכות ומכשירים חכמים ברחבי הבית. עלויות הבית החכם לא היו הכי חכמות בעולם אבל אנשים רבים נהנו מהיכולת לשחק ולשלוט בכל מיני מערכות בבית, בדיוק כמו בסרטים. כיום, המצב מעט שונה, הבית החכם לא עזב אותנו אלא החל להשתפר ולא מעט מהמערכות החכמות הפכו נגישות לכל אחד ואחת תודות למחירים השווים לכל כיס והידידותיים.

אחד ממכשירי / מערכות הבית החכם הינו מתג חכם לדוד חשמל כאשר עלותו היא נמוכה מ- 300 ₪ מבלי לפגוע באיכות ועדיין לספק אחריות של 12 חודשים – ועליו נרצה לדבר מעט בכתבה זו ולהכיר לכם את הסוויצ'ר הבא שלכם וזה שלא רק ינהל עבורכם את הדוד אלא יחסוך עבורכם בהוצאות החשמל.

Switcher המתג שאתם רוצים בבית ובטלפון שלכם

סוויצ'ר הוא מתג לניהול הדוד שלכם והוא הראשון מבין סדרת המוצרים של חברת אמ.די.אס טכנולוגיות אלחוטיות. המתג מאפשר לכם לייצר לעצמכם סביבה חכמה ומתקדמת בכל הקשור בניהול הדוד שלכם. אם הייתם מבקשים מאיתנו לתת לכם דוגמא על מנת להמחיש מה זה סוויצ'ר הרי שהיינו ממשילים זאת לטיימר בשליטה מרחוק.

את הסוויצ'ר ניתן להדליק ולכבות באמצעות האפליקציה בכל רגע נתון וניהולו קליל ופשוט. אם אתם תוהים לגבי התקנת הסוויצ'ר אז נאמר מראש שעל פי חוק יש להיעזר בחשמלאי או איש מקצוע אך מדובר בהתקנה פשוטה וקלה. למתג יש עיצוב חדשני המוסיף טאצ' חדשני לבית והוא מתאים לכל השקעים הקיימים במדינת ישראל. לאחר התקנה מהירה וחיבור אל רשת ה WIFI בבית (חיבור אותו תעשו בכוחות עצמכם וללא צורך באיש מקצוע), תוכלו ליהנות מניהול דוד באופן קליל וכזה שלא תדעו איך חייתם בלעדיו לאחר מכן. אגב, במידה ותעברו דירה, תוכלו לקחת את הסוויצ'ר איתכם (כי מי מאיתנו יוותר עליו בכל זאת) ולהתקין אותו בבית החדש דיי בקלות.

אז מה היה לנו כאן בעצם?

מתג חכם לדוד חשמל אשר ניתן לשלוט עליו מרחוק באמצעות אפליקציה, בכל שעה ומכל מקום. מתג המאפשר לנו לקבוע לוחות זמנים להדלקת הדוד, מעניק לנו חיסכון בהוצאות החשמל וחיסכון כבד בכאבי הלב שהותרנו את הדוד דולק בטעות, אפליקציה חינמית בה יכולים לעשות שימוש כל תושבי הבית וכמובן מעקב אחר הוצאות החשמל שלנו. אישית, אנחנו לא באמת רואים חיסרון שכן העלות של Switcher V2 היא 289 ₪ כרגע ולכן אנחנו מאוד ממליצים להתחיל לחשוב חכם ולייעל את הבית שלכם גם בכל הקשור לניהול הדוד.

בברכת מים חמים, כל יום, כל השנה!