טיפוח העור והשיער באמצעות שמן מורינגה

טיפוח השיער והעור הוא אחד האתגרים של כל אחד ואחת מאתנו. חשוב לנו לשמור על מראה מטופח ונאה. וזה כולל גם שיער בריא ומבריק, ועור חלק וחיוני. יש נשים שמסתדרות עם מוצרים מעובדים תוצרת חברות טיפוח, והן מרוצות מהתוצאות של הטיפול. אבל קיימת כיום מגמה בולטת של בחירת מוצרי טיפוח טבעיים.

שמן מורינגה– טבעי, אורגני ורב תכליתי

אחד המוצרים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות הוא שמן מורינגה. מדובר על בקבוק של שמן שניתן להפיק ממנו מגוון תועלות בשימושים רבים. אמנם השמן הזה מוכר לאורך שנים, אך מסתבר כי מחקרים מגלים כי ההשפעות הטובות של השמן הזה רבות, מעבר למה שידענו עד היום. זו הסיבה לכך שהשמן לצד מוצרים טיפוליים טבעיים אחרים תופסים להם מקום מרכזי על מדף מוצרי הטיפוח.

טיפול בעור עם שמן מורינגה

שמן מורינגה מאופיין בריח דומה למנטה, ויש לו רכיבים נוגדי דלקת. שתי תכונות אלו מביאות לכך שהשמן יכול לשמש אותנו עבור חיטוי העור. הוא מחליף את תכשירי הקוסמטיקה המעובדים וממלא את התפקיד בהצלחה מרובה. כמו כן ניתן לרכוש סבון מורינגה לשימוש יומיומי של ניקוי העור. חשוב להזכיר כי השמן נמצא למועיל מאוד למצבים של עור רגיש ואדמומי. העובדה שיש לו כושר חיטוי לצד מרכיבים אנטי דלקתיים מאפשרים לנו לשמור על עור נקי שאינו מפתח רגישות ליובש ולתופעות אלרגיות אחרות. השמן משמש גם מרכיב בטיפולים לתופעות כמו מחלות אקנה ומחלות עור אחרות.

אנטי אייג'ינג מהטבע

אם אתם מחפשים קרם אנטי אייג'ינג כדי לשמור על מראה צעיר וזוהר של העור שלכם, שמן מורינגה יכול למלא את התפקיד הזה מעולה. וזאת הודות להרכב המיוחד שלו שעונה בדיוק על הצורך הזה. הוא מונע הצטברות של שמנוניות על העור, הוא מזין את העור עם ויטמין A ומעודד את ייצור הקולגן הטבעי. כמו כן מכיל השמן ויטמינים נוספים שנחשבים לנוגדי חמצון. כך שטיפול קבוע עם שמן מורינגה עשוי לשמור על עור צעיר ומטופח לאורך שנים.

טיפול וטיפוח השיער

שמן מורינגה מהווה פתרון נהדר לחיזוק וטיפול יומיומי של השיער שלנו. הוא מעניק לחות לקרקפת ולבסיס השערות, מעשיר את השיער בברק ומבשם את השיער. כך ששמן מורינגה יכול להחליף בהצלחה רבה את השמפו המלאכותי שאנו עושים בו עד היום שימוש. בעזרתו נוכל לשמור על שיער בריא וריחני לאורך זמן. בלי לחשוף את השיער למרכיבים כימיים כלל.

טיפול נגד קשקשים

אנשים שסובלים מקשקשים נאלצים לבחור שמפו מיוחד שמציע טיפול בתופעה מטרידה זו. אבל גם נגד קשקשים מהווה שמן מורינגה מענה נהדר. במהלך החפיפה יש לעסות את הקרקפת עם השמן למשך מספר דקות. עיסוי זה מעשיר בלחות טבעית את בסיס השערה ואת הקרקפת . כך תהיה הקרקפת חפה מקשקשים למשך שעות רבות.