וחשבתם שאתם יודעים הכול על גיפט קארד

מתנה שהיא חוויה

אם אתם מרגישים שמאסתם במתנות הרגילות, אתם לגמרי לא לבד. כמו כל תחום עסקי, גם ענף שוברי המתנה הבין את הרוחות שנושבות, ומצא כי אפילו הרוכשים הקלאסיים והנאמנים ביותר, מרגישים מיצוי של היצע המתנות.

פעילויות אקסטרים

שימו בצד את המסעדות או הקניות ברשתות הביגוד המובילות; הגיפט קארד שלכם יכול לשמש אתכם, את האנשים האהובים עליכם או עובדיכם, לחוויות שהן הרבה מעבר לקניות.

סוכנויות אקסטרים רבות זיהו את הפוטנציאל הרב שמצוי בשוק שוברי המתנה, וכעת ניתן להפיק כרטיס מתנה בעלויות מופחתות הן באמצעות פניה ישירה לעסקים, והן באמצעות אתרי מתנות אשר מתמחים בהפקת השוברים ובניהול מגוון רחב של ספקי אקסטרים.

סדנאות והפעלות

נכון שהגיפט קארד שרכשתם יכול לשמש את מקבל או מקבלת המתנה לחוויית אקסטרים, אך מה לגבי אלו שלא מעוניינים להעלות את רמות האדרנלין? הרי שגם הם יכולים ליהנות מחוויה מרעננת וחדשה בדמות סדנה או הפעלה.

שוק נוסף שנפתח בפני ענף שוברי המתנה הוא תחום הסדנאות דוגמת סדנאות בישול, סדנאות פיסול ושלל הדרכות מקצועיות שכוללות בתוכן גם הפעלה ופרקטיקה. הפעלות מסוג אלו יכולות לספק לעובדים או לחבריכם חוויות חדשות, והן יכולות גם להיות רלוונטיות לילדים. דעו: מומלץ לוודא מראש כי ההפעלה או הסדנה יכולה לכלול משתתפים מתחת לגיל 18.

נופש לגוף ולנפש

אך מי אמר שחברינו הקרובים או העובדים בכלל רוצים לעבוד? במקרה הזה, הרי שנופש יכול בהחלט לספק את הסחורה.

בעוד שענף הספא כבר ידוע מזה זמן ככזה המאפשר שימוש בשוברי מתנה, הרי שגם ענף המלונאות החל ליהנות מדריסת רגל, וכיום ניתן למצוא יותר ויותר דילים במחירים הוגנים. לאור העובדה שלמרות שמדובר בדיל, הרי שסכומי הכסף עודם גבוהים יחסית, הרי שזהו פתרון מצוין במקרים בהם רוצים להעניק מתנה ממספר חברים או להעניק לעובד מצטיין מתנה שתדרבן את יתר הקולגות והצוותים.

בחירה חופשית

הדובדבן שבקצפת הוא גיפט קארד שהוא למעשה כרטיס פתוח. מקבל המתנה לא חייב להיות מוגבל לבחירה בין סוכנויות שונות, סדנאות, מתחמי נופש או מלונות.

הגיפט קארד כולל בתוכו סכום כסף על-פי החלטה, וניתן להשתמש בו ללא מגבלה. חשוב לדעת כי מרבית חברות שוברי המתנה אינן עובדות עם כל הרשתות, ולכן תמיד תתקיים מגבלה מסוימת. עם זאת, ניתן למצוא אתרי מתנות העובדים עם מגוון רחב של ספקים, ושמאפשרים לרכוש גיפט קארד המאפשר לעבוד עם כולם.