מתנות פופולריות לגבר

שעוני יוקרה

שעוני יוקרה היו מאז ומתמיד מהמתנות הפופולריות ביותר לגבר. שעוני יוקרה הם הרבה מעבר לשעונים שמציגים את השעה, אלא סמל סטטוס לכל דבר, ומשלימים כל הופעה של גבר. שעונים מוסיפים יוקרה, עוצמה ואופנתיות לכל הופעה, וכן הם כמובן נחשבים למתנה יוקרתית מאוד. שעונים משתנים זה מזה בכמה פרמטרים – בחומר הרצועה, מנגנון השעון, הצבעים והעיצוב, המותג וכדומה. חשוב לבחור בשעון שמתאים לסגנון של מקבל המתנה, ויתאים ככל האפשר להופעותיו השונות. לא משנה במה אתם בוחרים, כדאי לבחור במותג מוכר וידוע, שנודע באיכות שלו. 

ארנקים

עוד מתנה פופולרית עבור גברים היא ארנק. אם הארנק של החוגג כבר בלוי ומרופט או שהוא פשוט איתו כבר הרבה מאוד זמן, זה הזמן לחדש את העניינים עם ארנק איכותי. תוכלו למצוא ארנקי עור וארנקים סינטטים בעיצובים ובצבעים שונים שמתאימים לגבר. כדאי לשים לב שיש מקום בארנק לכל הדברים החשובים – שטרות, מטבעות וכרטיסים שונים, אך שבמקביל הארנק אינו גדול מדי ומגיע בגודל סטנדרטי. גם כאן, ישנם מותגים נבחרים שמציעים ארנקים איכותיים שילכו עם הגבר שנים רבות.

בושם

בושם הוא מתנה נפלאה לגבר, שכן בדרך כלל גברים מקבלים את הבושם שלהם רק דרך מתנות. אז גם אם לא מדובר על המתנה הכי ייחודית בעולם, היא עדיין תמיד עושה טוב -בעיקר אם הבושם הולך ונגמר או שהגיע הזמן לריח קצת אחר. לפני שקונים בושם, בעיקר אם זה בושם חדש שלא היה לו קודם, כדאי להבין איזה סגנון ריחות הוא אוהב (ישנם ריחות רעננים ונקיים, לעומת ריחות כבדים יותר או מתוקים). כמובן, כמו בכל הזדמנות שקונים בושם חדש, חשוב לעשות זאת בסבלנות – להתיז, להמתין כמה דקות ולמנוע ערבוב של ריחות שיכול לפגום בתהליך. 

פק"ל קפה

אם מדובר על גבר הרפתקני שאוהב לצאת לטיולים בטבע, פק"ל קפה הוא מתנה נהדרת לגבר. פק"ל קפה מושקע עם כל מה שצריך כדי להכין קפה שחור מצוין, כולל נרתיק נוח, יכול להיות מתנה שימושית ויעילה. שימו לב, היום אפשר למצוא כבר פק"ל קפה להכנת קפה אספרסו, שגם הוא יכול להיות מתנה טובה אם מדובר על גבר שעדיין אוהב לשתות קפה בסטייל. אם פק"ל איכותי ומושקע זה כבר משהו שיש לו, אפשר לנסות למצוא מתנה באותו סגנון – כמו מימייה איכותית, אוהל או כל ציוד קמפינג אחר שאולי חסר לו.